şükela:  tümü | bugün
  • birçok yerde duyduğum bir eylem. hayatıma kadınlar girdi ama hiçbiri beni ilişki sırasında değiştirmedi. acaba hayatıma beni adam edecek bir kadın gelecekte mi dahil olacak, yoksa ömür boyu serdar ortaç'tan ben adam olmam'ı mı dinleyeceğim?
  • edemeyince de delirmesi. neden kadınlar bize yontulacak odun gözüyle bakarlar hiç anlamam.
  • okuduğum bir yazıyı aklıma getiren iddia.
    kadınlar erkekleri değiştirebileceklerine inanarak ilişkşye başlar fakat erkekler kadınları kendilerinin olduğu hallerine alıştırabileceklerine inanarak başlarlar.
    yani aslı olmayan bir pardox gibi.
  • adam olmayanları, adam olanlara tercih eden kadınların yaptığı şey. (bkz: kadınların efendi adam yerine piç tercihi)

kriter kişilik değil de para olunca haliyle para bitince kişiliği yontmaya çalışıyorlar o da pek mümkün olmuyor
  • kadınların erkekleri adam etmeleri her zaman gerçekleşmeyen bir durum olsa da, adam etmeye çalışmaları çoğu ilişkinin -fiilen olmasa da ruhen- bitiş sebebidir. otorite kurmaya çalışan kadın erkeğe hayatını cehenneme çevirir, sonra da o ilişkiden hayır gelmez.
  • anaç karakterli kadin davranışıdır,fakat insan kendi bir karakter sahibi olmalidir.erkegi kadin adam ediyorsa o erkek öncesinde oturmuş ve olgun bir karaktere sahip değildir.

kişi ilişkilerinde huzur ve dinginlik yaşamak ister,adam olmak biz tum erkeklerin yapmasi gereken birşey,kimsenin omuzlarina böyle bir sorumluluk yüklemeli,o sizin kadınınız anneniz değil.
  • olmayan ya da en iyi ihtimalle maksadını aşan hede. ayrıca (bkz: düşüyor mu böyle)
  • kadınlar değil bir kadın adam eder.
  • yav he he!!! kadınlar erkekleri adam ediyor!
    ulan bende öyle bir karı var ki adamlıktan çıktım hayvanlaşmaya başladım.

bakın kadınlar size söylüyorum; evlendiğiniz erkeği değiştirmeye çalışmayın. zaten karakteri ve kişiliği oturmuş erkekleri kendinize göre yontmaya çabalarsanız eskisini mumla ararsınız.
  • kimi kadın erkeği ateşlere atıyor, diğeri çıkartıp buzlu suya sokuyor bu döngüden ruhen ve kalp olarak canlı çıkarsanız çelik gibi oluyorsunuz.