şükela:  tümü | bugün
  • evlenirken gelinlik giyip düğün yapmak istemeleri, erkeği cüzdan olarak kullanmaları, sürekli atar yapmaları ve küsüp durmaları gibi, hepimizin tiksindiği hareketlerdir.

herkes tiksindiği kadın tavırlarını kelimelere dökecek olursa burada çok güçlü bir veritabanı oluşturacağımıza ve kendilerini yalnız sanan genç erkeklerin hayata karşı daha sağlam durmalarına destek olacağımıza inanıyorum.

aklı çalışan kızlar da burayı okur, belki kendilerine çeki düzen verirler diyeceğim ama o iş yaş. bunlar adam olmaz. ciğerleri çirkin.

edit: aynı zamanda meriç oltası olarak da burayı kullanabiliriz.
  • fakir bir erkeğin ve sanırım tipsiz bir arkadaşın "dert" yanması.

yok öyle şeyler. kadınları seviyoruz çünkü.
  • kanka demeleri. kulağım kanıyor duyunca.
  • öz kardeşler dönercisi varken, restoran için diretmesi.
  • "khankam yhaa!" ayaklarında, ultra beta amcık ağızlı meriçlerle arkadaş olmaları ya da olduklarını sanmaları.
    ambiti gibi "boru-su sen de haklısın, can-su da!" diyen elemanlarla arkadaşlık yapan hatundan hayır gelmez.
  • henüz tanışma/yakınlaşma aşamasındayken, erkek arkadaşlarıyla beraber olduğu fotoğraf atması ve erkek arkadaşlarıyla tanıştırmaya çalışması. dün yaşadım ve soğudum.

bonus: 3-4 erkek arkadaşıyla yalnız başına bir yerlerde oturması.
  • dizi oyuncuları dışında kimseyi beğenmemeleri üstüne yalnızlıktan şikayet etmeleri. gayet sıradan iken dünyanın en çekici kadınıymış gibi rol kesmeleri.
  • yalancı ve paragöz kadınlar bana çok itici gelir.

bir de trip olayı var ki onu kabullendik artık. yapacak bir şey yok. kızlarımız tribi seviyor. erkekler de gün geliyor bu kadar tribe, sinire dayanamıyor, slav kız hayallerine dalıyor.
  • vajina hijyenine özen göstermemeleri.

şu hayattan keyif aldığımız nadir şeylerden biri pembe kukişkoları yalaya yalaya güzel kadınların tadına bakmak. o da bu ülkede gerçek bir kabus. abla, bırakın külodu, pantolonu çıkardığı anda efil efil mantarlı akıntı kokusu bütün odayı kaplıyor. değil yalamak, insanın malafingosu içine geri kaçıyor.

bu kadar lağım faresi gibi yaşayıp da kendini saray prensesi sana başka bir yaratık daha olabilir mi niyazi? insan o beyaz gelinliklerle prensesçilik oynamadan önce açıp bi kendi götüne bakar.