şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yurdum türk kadınının en kötü özelliklerinden, hiçbir erkeğin sorunlarını dinlemez dinlese de sen erkeksin çözersin güçlüsün mantığı ile yardımcı olamaz, olmak istemez umursamaz mı

misal

erkek:
    “iş yerinde sorun var patron şöyle dedi bana mobbing uyguluyor
    kadın:
    hımm boşver takma,
    erkek:
    napmam lazım sen nasıl görüyorsun?
    kadın:
    ya ben ne karışayım sen bilirsin

erkek:
    moralim çok bozuk hastayım ruhsal olarak iyi hissetmiyorum, hiçbir şeyden zevk alamıyorum.
    kadın:
    takma ya

sevgili kadınlar...
    erkekler de biz nasıl sizin psikoloğunuz, dertdaşınız, yol göstericiniz oluyorsak bizim kadar olmasa da biraz empati bekliyoruz, yüzeysel değil yapıcı öneriler, biz sizi arada dinliyoruz ama siz gerçekten sorunlarımızı dinlemiyorsunuz, dinleseniz bile içselleştirip soruna kendinizce bizi tatmin eden çözüm üretmiyorsunuz.

yaptığınız en büyük hata şu:
    erkek de insan, sorunları olur erkek olmak sorunsuz olmak anlamına gelmiyor, sorunlu olmak sorunu çözmemek de zayıf erkek olmak anlamına.

ortamlarda erkekler bizi dinlemiyor dersiniz kim bilecek.
  • kadınların konuşmaya programlı olmasından mütevellit gözle görülür gerçektir.
  • çünkü kadınlar sorun dinlemek için değil, sorun yaratmak üzerine programlanmış varlıklardır.
  • kadınlar genel olarak problemin kendisidir...
    probleme problem anlatarak sönümlemesinden kaynaklı durumdur...
  • erkeğin sorunu olmaz olm manyak mısınız, sorunu olan erkek zayıf erkektir. zayıf erkek götüne tekmeyi yer. o yüzden kalas olmak lazım. kalaslıkta huzur var yemin ediyorum. etrafına arıza olan sensin dünya sikinde değil kimi üzersen yanına kâr.

ek: geçtim dinlememeyi, gecenin bir körü hastalıktan geberirken tuvalete koşup midede ne varsa çıkarınca, "oraları iyice temizlemeden uyuma," deyip götünü dönerek uyuyan insan gördü bu gözler. öküzlüğün cinsiyeti yok.
    süper olay.
  • baya yerinde tespit

sorunlar kadinlara anlatilacaksa cozumuyle beraber anlatilmali.

cozum beklemeyin sakin

bazen keske homoseksuel olsaydim diyorum

kadin sikerken guzel de diger turlu hic cekilmiyor amk
  • kadınlar ciddi anlamda erkeği o konuda siklemezler.
    arkadaş kalp kapakçığı iltihabı geçirdi hastanede 1 hafta yattı, sevgilisi son gün ziyarete geldi.

diğeri virüs kaynaklı ciddi bir enfeksiyon geçirdi 10 gün yattı onun sevgilisi hiç gelmedi.

içim acıdı lan.
  • paranız yoksa önemsenmezsiniz arkadaşlar, bu kadar basit. bir 5 bin ateşlerseniz, sabaha kadar dinlerler sizi.

tanım: gelir düzeyinizle ilgili olan durum.
  • söz konusu önermeye katılan biriyseniz, muhtemelen birden fazla kez aynı davranış biçimiyle karşılaşmış olmalısınız ki genelleme yapabilesiniz.

hiç şunu sordunuz mu?

-neden bir insana dert yandığım halde önemsenmiyorum?
  • "erkek:
    “iş yerinde sorun var patron şöyle dedi bana mobbing uyguluyor
    kadın:
    hımm boşver takma,
    erkek:
    napmam lazım sen nasıl görüyorsun?
    kadın:
    ya ben ne karışayım sen bilirsin"

ben bu diyalogta erkek göremiyorum ahahaha
    edit: diyalogda değil diyalogta yazılıyomuş fjdjd