şükela:  tümü | bugün
  • bir kadının, bir erkeğe erkek diyebilmesi için,erkekte mutlaka olması gereken şeyler nelerdir?
    bence,birincisi kadını eğlendirebilmek,odun gibi, espriden anlamayan bir adamsan,tom cruise olsan şansın yok.

edit: kadınların düşüncelerini öğrenelim dedik aşağısı erkeklerle doldu. neden içlendiniz bu kadar?
    sakin olun oğlum,bırakın kadınlar yazsın lan,neden kadınlara dublaj yapıyorsunuz :)
  • (bkz: para)
  • para diyorum ve konuyu kapatıyorum.
    şimdi başlarlar özelden “benim sevgilim fakir,asgari ücretli “ falan yazmaya.
    daha iyisini bulamamışsınız da ondan. sanki milyarder birisi seni çok istiyordu da sen asgari ücretliyi seçtin amk.

edit: evet tahmin ettiğim gibi mesaj kutusu dolmaya devam ediyor. yok para ikinci planmış,aşkmış ,sevgiymiş....
    parası olmayan bir adamın, eğer zengin bir rakibi varsa,o kadını elde etmek için bu maça 5-0 geriden başladığını çok iyi biliyoruz, hiç anlatmayın kendinizi.
    heee sonradan parası olmayanla birlikte olabilirsiniz,ama o zengin önce bir kere kesin denenmiştir.
  • -görsel açıdan gözümü rahatsız etmemesi. (aşırı yakışıklı olsun demiyorum sadece rahatsız etmesin gözlerimi , baktığımda ‘ağzını burnunu yediğiiiimm ‘ diyebileyim.) -maddi kaygıları olmasın ( fakir edebiyatı yapmayın ,belli hayat standartlarına alışmışız seviyoruz diye taş mı kemirelim )
  • merhamet ve nezaket
  • asırlardır ilahiyatçılar orucu neyin bozduğunu, özgüvensiz erkek kardeşlerimizde kızları nasıl etkileyebileceğini keşfetmeye çalışıyor.
  • erkeğin 2 bira içmesi bu durumlardan birini ifade eder.
  • öldürmemesi.
  • (bkz: penis)