• önceliklere göre değişirler.

(bkz: erkeğin gücünü test eden kadın)
    (bkz: erkeğin sevgisini test eden kadın)
  • sabir
  • ilişkinin tamamen bittiğini düşünürken senden vazgeçemeyeceğini söyleyebiliyorsa en önemli testi geçmiştir.
  • (bkz: sadakat)

gece vakti telefona "meraba, naber? şu okul şu bölümdeki panda'sın değil mi? ben gizli bir hayranınım, senden çok hoşlanıyorum. eğer kız arkadaşın yoksa, belki tanışıp görüşebilir miyiz diye merak ettim?" gibi saçma sapan bir mesaj gelir.

direk kız arkadaşımı ararım:

- niye böyle şeyler yapıyorsun? bana güvenmiyor musun?
    - aaaa, ne oldu ki?
    - attığın mesajdan bahsediyorum.
    - yaaa, nasıl anladın ben olduğumu?
    - başka kim olacak? gizli hayranımmış. hayret bir şey...
    - ehi ehi ehi... şakasına şeyettim ben...

başka bir kız arkadaşım da, yine gizli numaradan arayıp konuşmazdı. sensin işte biliyorum derdim... durup durup "ben değilim işte!" diyip kapatırdı telefonu. kafayı yemiş bunlar. o yüzden kadınlara nazik davranın, onlar bir çiçektir falan diyorlar.

bir de vefa'yı testediyorlar. bir proje hazırladınız diyelim. en son size yardımcı olanlara teşekkür ediyorsunuz. herkesi saydınız ama onun ismini zikretmediniz. neredeyse proje'ye hiç yardımı olmadığı halde, ona ayrıca teşekkür etmediniz diye trip yapar. gerçi bu, kız arkadaş değildi. potansiyel kız arkadaştı. ama sırf bu yüzden, vefa testini geçemedim diye soğuduk.
  • turk olanlarinin buuuyuk bir cogunlugu icin; kredi karti limiti

bi doymadiniz be milletin paralarini yemekten.

ps: tum genellemeler, herseyden once genellemedir. kisisel algilamayin bacilar.
  • gözü dışarıda mı uçkurunun derdinde, dünya sikinde mi?
    sorumluluk sahibi mi?
    siniirlendiğinde nasıl tepki verir?
    beni düşünür hayatımı kolaylaştırmaya çalışır mı?
    ihtiyacım olduğunda yanımda mı?
    neyi ne kadar kıskanır, kıskandığında nasıl tepki verir?
    güvenebilir miyim sözünde durur mu? her anlamda sadık mı?
    benim ayrı bir hayatım olduğunun farkında mı bana birey olarak değer veriyor mu?
    aile kurumuna saygısı var mı ailesiyle iletişimi var mı?
    konularına hemen her kadın bakar beyler kandırmayın kendinizi. hayır sanki hepsi iş adamı trilyonlarla oynuyor da kadınlar paranız için sizin peşinizde. he canım he...
  • (bkz: beni taşıyabilir mi)

doksan kilo olmuşsun seni kim nasıl taşısın.
  • aslında kadın standardına göre değişmektedir ama en genel olarak
    ayak numarası
    omuzlar
    kalça
    ses tonu
    espri yeteneği ve genel kültür
    (bkz: ağzı laf yapmak)
hesabın var mı? giriş yap