şükela:  tümü | bugün
  • benim kendime tahammülüm yok başkası nasıl etsin.
  • ne yazık ki kadınlar böyle. biraz ucuz bir yerde tatil yapmaya, yemek yemeye asla gelemezler. hep daha fazlasını isterler.
  • kadını bir yere götürürken toplu taşımayı kullandıran erkekler için genelde bu başlık. bir de yemeğe götürüyorum diyip simit sarayına götüreni var. cebindeki üc kuruşun hesabını yapacam derken kadını delirten modellerinden nefret edilir.
  • erkek halimle ben bile tahammül edemiyorum. hele tik tok çeken tayfa var ya. bir kaşık suda boğma isteğime engel olamıyorum
  • genelde fair kadınlarda görülür... o kadınlar akıllı olsun, tatlı bir dille uyarıyorum onları...
  • fakir olmasından dolayı değildir o varoş fikirli olmasındandır.
  • zaten maddi açıdan rahat bir dönemde değilseniz sevgili yapmanız doğru değildir, öncelikli olarak düzeltmeniz gereken bazı şeyler var demektir.

görüldüğü üzere parası olmayan adamın ilişki yaşamaya dahi hakkı yoktur.

maddiyat sonradan kötüye gidebilir, ilişki rayına oturduktan sonra üstesinden beraber gelinir. sadece ilişkinin giriş-gelişme seviyesinde önemli rol oynar maddiyat.

zaten paranız varken sizinle olan birisi var ise götüne tekmeyi koyun bi' zahmet.
    edit: bu cümleyi anlamayan arkadaşlar olmuş, sizi kullanmaya çalışanlardan uzak durun alt metni veriyorum. her şeyi tek tek açıklayacaksak işimiz var sizinle.

dipnot: erkek varlıkta, kadın yoklukta huyunu belli eder.
  • o fakir erkek ufak hesaplar peşinde koşarken terkedilecektir.
  • buyuk alfa erkek ve red pill'ci ibrahim tatlises zamaninda soylemistir:

"parasiz erkek, gereksiz erkektir."

evet malesef kizlarin yuzde 70'i icin bu gecerlidir (turkiye, rusya gibi fakir ve lukse duskun ulkeler icin yuzde 95)
  • şu an fakir sayılabilecek bir erkek olarak kendime bile zor tahammül ettiğimden; doğru olan önermedir.