• hep oluyor desem asiri derece abartmis olacagimdam, durust olup birkac kere oldu demekle olaya baslamak istiyorum sozluk. kimisi tanidik, kimisi tanimadik bayanlarla muhabbet halindeyken, birden hop diye hanim sahis, goguslerinden birisini* koluma dayamis oluyor. farkinda mi, degil mi bilmiyorum. belli bir mesaj verme cabasi icinde mi, anlamakta zorluk cekiyorum. ayiptir soylemesi, bazi konularda okuzum. esime sordum, "kafani kirarim senin" dedi sadece.
    keske mesaji bilsem, ona gore tepki gosterebilsem.
  • yemek yaparken boyle cig gogsu yuze dogru tutmalar filan.. oyle bir sey..
  • otobüslerde yapılanı "sen kalk ben oturayım" anlamına gelebilen eylem.
  • bir otobüs teyzesi taktiğidir.
  • kalabalik ortamda gogusun degmesi anlasilir da, kalabalik olmayan ortamda olmasi, konya ovasinda sicacak yer bulamamak gibidir. var bir mesaj, cozulememis tarafimdan.
  • yol açma stratejisidir. insanın kendinden önde giden uzvu olunca, kolaylık tabii.
  • meme payi birakmayi bilmeyen hatun, en azindan temas sonrasi cekecektir. deliler kabaresini aklima getirdi bak. el attiktan sonra cekeceksin elini diyordu doktor. tutmayacaksin orada. sonra tokati yersin. bu durumda gogsunu degdirdikten sonra cekmeyen hatuna da tokat vacip olabilir.
  • taciz eden kadın sevgiliyse eğer, pek hoş sürprizlere neden olur.
  • valla bu aralar ihtiyacım var, malzemeden yana kıtım telefon numaram 0531 69x y5 69
hesabın var mı? giriş yap