şükela:  tümü | bugün
 • "kadınlar erkeklerin güçlü yanlarına hayran olurlar, zayıf yanlarını severler."

  beatrice brown
 • genellemeyelim.
  güçsüz ama aileden zengin.
  şişman ama zengin.
  şişman ama, yatakta bomba.
  gibi istisnalar pek tabii mevcuttur.
 • üstüne kusarlar hatta
 • tiksinmek demeyelim de kişisel olarak duruşuyla karakteriyle sağlam erkek olsun isterim yanımda arkadaşım olsun sevgilim olsun babam öğretmenim olsun
 • sadece insanlar için değil genel olarak dişiler güçlü erkeklerin yanında olurlar. benim tahmin ettiğim kadarıyla ilkel dürtülerden biri
 • güçsüz derken.
 • doğru önermedir. bir kadın erkeğin kendisine değil, temsil ettiklerine aşık olur. aşkının bitmesinin sebebi de o erkeğin temsil ettiklerinin azalmasıdır. bu azalış maddi veya manevi olabilir. yani fiziksel olarak güçten düşmenizden, para kaybınız kadar duygusal olarak dengesizleşmeniz, kadının shit testlerine boyun eğmeniz ve devamlı alttan almanız da güçsüzlük göstergesidir. kadın hipergamik bir varlıktır. kendisinden güçlüyle birlikte olmak sağlıklı nesiller meydana getirmek ister. bu sebeple çocuğuna babalık yapamayacak, tehlikelerden savunmayacak nitelikteki erkekleri eler.

  sayın erkek, eğer güçsüzsen kadın gözünde sümükten fazla değerin yok. kadınların dediğine, ne kadar ince bir erkek aradığı masalına inanma, çünkü kadınlar, bunu söyleyecek fakat yapmayacak şekilde evrimleşti. o yüzden kadına karşı asla zayıflıklarınızı belli etmeyiniz. bu zayıflık görünürde kadın tarafından anlayışla karşılansa da kadının bilinçaltında fırtınalar kopartacak ve istemeden bir çok şeyi sorgulamasına sebep olacak ve her zayıflıkta hanenizden -10 silecektir. kısacası bir kadın sizin zayıflıklarınızda size sadece lütfeder, sizi affetmez ya da yardım etmez. o empatiye sahip değiller.

  başka bir açıdan bakalım. örneğin bir kadından ayrılmak ya da vazgeçmek ve onu üzmemek mi istiyorsunuz? kararları ona bırakın, alttan alın, zayıf görünün, onun terk etmesini sağlayın, aksi halde sülük gibi üstünüzde kalacaktır. çünkü terk etmek, güçlü cümleler kurarak kadında baskı yaratmak da güçlü erkek olmanın simgesidir, bunu yaptığınız kadın sizi bırakmaz, tam tersi kulunuz olur. kudurur. geçmişten bir örnek olarak:
  (bkz: #66231014)
 • aranızda gücün sadece para olduğunu kastedenler var. gücün altında kültürel donanım,zeka, karakter, özgüven, kalite vs bir sürü şey yatar. bütün olarak düşünmek lazım. sadece parası olan adamı güçlü olarak düşünürseniz ali ağaoğlu nu gözden geçirin, yeterince tiksiniyorsanız paranın güç olmadığını şu an anladınız demektir.
 • "kadin parasiz erkegi sevmez altan."

  (bkz: hersey cok guzel olacak)