• (bkz: moda)

yani; aslına bakarsanız, modanın tanımı; kadınların güzel gözüktüğünü/göründüklerini sandıkları şeyler olarak yapılabilir.

halbuki bilseler biz her türlü güzeli görüyoruz; bu kadar uğraşmazlardı ama işte kapitalizm falan...
  • duygu özaslan başlı başına güzel göründüğünü sandığı eylemlerde bulunuyor. bir de geçenlerde iyi ki okulu bıraktım diye bir açıklaması olmuş, düzeltiyorum "iyi ki okulu bıraktım ve kırmızı bikini giyebiliyorum, iyi ki okulu bıraktım beyaz donumla poz verebiliyorum, iki ki okulu bıraktım domalabiliyorum" okulu bırakınca en fazla bunları yapabiliyor bu kadar ilerleyebiliyorsunuz işte...
  • mor saç rengi
  • kendini çirkin bulan bir kadınla pek tanışmadım. bir şekilde kendilerini kandırmanın yolunu buluyorlar.

güzel kadına hasret kaldım. güzellik holistiktir ayrıca.
  • bütün gay modacılar toplanmış bakıyorum.
    yaşım itibariyle çok şükür ki her kadının kendine özgü güzelliğini keşfedecek zevke ve bu güzelliğe odaklanacak tecrübeye sahibim. ve bir mesaj butonu mesafesindeyim hanımlar ^_^
  • şu kovboy çizmeleri. ya gerçekten rezalet kovboy çizmesiyle starbucksta kahve falan içiyorsunuz bana bi gülme geliyor
  • kot etekler bence genel olarak kötü duruyor.
  • estetik! abi abla yapmayın ne olur ya!!! uzaylıya dönüyorsunuz. ciddiyim. yapay güzelliğiniz güzellik değil başka bir şey oluyor. yapıyorsanız da tadında bırakın. haklısınız bazı yönlerimizi beğenmiyoruz ama sevmeden ve kabul etmeden değiştirdiğiniz her şey başka bir şey oluyor ve hoş olmuyor...
  • aşırı makyaj
  • çok da amındaydı kadınların.
hesabın var mı? giriş yap