şükela:  tümü | bugün soru sor
 • erkeklerin yakışıklı olma zorunluluğu ile yarışır.

  yakışıklı değilseniz kadınlar sizi böcek gibi görür, en ufak karşı cinsle etkileşiminizde yok sayarlar sizi. konuşurken yüzünüze bile bakmazlar.
 • erkeklerin zengin olma zorunluluğu yanında hiçtir.
 • bence güzel bir fizik ve güzel bir yüz evrimin amacıdır. ilk bakışta aşkın da anlamı budur.karşı cinsteki bireyin sana uygun genler taşıyıp taşımadığını onu gördüğün ilk bir kaç saniyede içgüdüsel olarak anlıyor ve aşık oluyorsun.
 • özellikle genç nesilde hissedilen bir zorunluluk.

  çoğu kadın güzel olmak uğruna çeşitli estetik ameliyatlar yaptırıyor. biraz da "güzel olmalıyım hatta hepsinden güzel olmalıyım" gibi düşünceler buna sebebiyet veriyor. ama acı bir gerçek var ki kimseyi yeterince güzel bulmuyor bu dünya. kadınları her zaman diyette olup kilosunu koruması, biraz daha güzelleşip av alanlarındaki albinolara dönüşmesi gerekiyor. erkek egemen toplumumuzda kadınlarımız budanıyor kendilerini harap ediyor. tüm bunlara rağmen yine ve hep erkekler konuşuyor.

  kadınları anlıyorum gerek medya gerek teoloji yüzünden hep ikinci planda kalmış, fiziksel özellikleri ile ön plana çıkarılmıştır. kimse kadın fizikçi bilmez ama herkes adriana lima, alessandra ambrosio gibi mankenleri bilir. ah kadınlar; bunu size reva gören zihniyete tepki olsun diye çirkin kadınlarla flört ediyorum. mutluyum.

  edit: imla