şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şu bir gerçek ki biz erkekler düzüz, dümdüzüz. öyle dolambaçlı yollara başvurmayız. sorun hemen çözülsün, kafamız çok ütülenmesin isteriz. haklı bile olsak olay çok uzamasın diye özür diler açar maçımızı izlemeye devam ederiz.
    ne kadar basit ve mantıklı değil mi?
    tuzak kurmayız, kadınların kurduğu tuzak sorulara anında düşeriz, çok kompleks düşünmeyiz, yalan söyleyemeyiz, söylesek de unuturuz.
    çok basit örnek verecek olursak;
    kadın: aşkım ben seni aldattım
    erkek: ben de seni
    kadın: 1 nisaaann!
    erkek: 12 aralık

mevzu bu kadar basit, bizde yalan yok hile yok hurda yok, böyle dümdüzüz. hal böyleyken, kadınların bu hayata getirdiği zorluklar, dikenli yollar yetmedi mi?

bakın farkettiyseniz evlilik mevzusundaki tamamen kadınların yarattığı adet gelenek görenek dayatma bilmem ne bala konulara hiç değinmedim bile

lanet gelsin atom fiziğine de, kuantumuna da prafasorlüğüne de!!
  • haklısın dostum da;
    kadınlar da olmasa bu hayat çekilmezdi.
  • doğumundan bu yana arkasını tek bir kadının topladığını, çamaşırından yemeğine her şeyine bir kadının el attığını ve onun hayatını çok ama çok kolaylaştıranın bir kadın olduğunu unutmuş bir yazar hezeyanıdır.

not:babaları tarafından büyütenler; sözüm meclisten dışarı.genelleme yaptım.
  • hepiniz kiskancsiniz bi kere! fesatsiniz! nolmus yani biraz kafa utuluyorsak? nolmus yani olmayan sorunlardan sorun yaratiyorsak? nolmuş yani gratis'te indirim olunca hiçbir işe yaramayan kozmetikler için 2 km sıra bekletiyorsak? nolmuş yani bir kere aramayı unuttunuz diye 30 yıl kafa zikiyorsak? nolmuş yani instagram, facebook şifrenizi istiyorsak? bunlar hep sevgimizden oysa. hiç anlamıyorsunuz bizi!

erkeklerin düz olduğunu anlamak zor değil. teee ilk yaratılan insan adem'e baktığımızda zaten ne kadar düz olduğunuzu anlıyoruz. adamın ilk hanımı lilith, sen kimsin lan ben sana boyun mu eğecem diyip evi terkediyor, adem ağlıyor zırlıyor diye adama lilith kılığında havva'yı veriyorlar, adam onu lilith sanıyor. aradaki farkı bile anlamıyor. yani lilith'i al yerine lahana bebek koy gene anlamayacak farkı. evet bu kadar düzsünüz işte. ben değil kutsal kitap söylüyor bunu:)
  • - meme capsi gönder.
    + ya olmaz :(
    - off. anca hayatı zorlaştırın siz.
  • hakli tespit, kendi hayatimi ne kadar zorlastirdigima ben bile inanamiyorum bazen.
  • hıhı evet. yemek bulaşık ütü çamaşır temizlik çocuk seks aileleri ağırlama alışveriş denize girenlerin eşyalarını bekleme vs vs... çok zorlaştırıyoruz olm bildiğin gibi değil.