• sponsorlu ekşi sözlük başlığı. tıklayınca trendyol'da satılan kozmetik ürünlere ulaşıyorsunuz. 8 mart dünya kadınlar gününün yaklaşmasını fırsat bilen markalar yine cinsiyetçi kalıpyargılar üzerinden reklam faaliyetlerine başladılar. ekşi sözlüğün de bunun bir aracı olması, ne biliyim bana ayıp geldi. hele mevzunun kadınların hayır dememesi, diyememesi açısından inşa edilmesi daha da sakıncalı. kadınların hayır derken aslında hayır demek istemedikleri safsatası cinsel taciz dahil olmak üzere birçok sorunlu eylemi meşrulaştırıyor. alışverişin kadınların zayıf yönü olduğu iddiası, daha da geniş çeperde kadınların zayıf oldukları yönler bulunduğu iması ayrımcılığı doğrudan meşrulaştırıyor. ekşi sözlük parayı verenin düdüğü çaldığı, içeriğin kontrol ve süzgeçten geçmediği bir mecraymış anlaşılan. gerçi şimdi bunda ne var ne diye bir sürü mesaj alacağım. kime ne anlatmaya çalışıyorum diye düşünmüyorum da değil.

peşin not: erkekspor
  • mango indirimleridir.
  • kendilerine hak ettikleri değerin verilmesi.

bunu kesinlikle reddedemez bir kadın.
  • yoğun çalışma temposu halinde iken bir anda önerilen "var mısın ulan üç beş gün bir yerlere kaçalım sen ve ben?!"
  • gratis dükkanlar zincirim var
    (bkz: ne diyosoooon)
  • nasıl yapılacağını bilen biri tarafından oral seks.
  • -kuzu tandir/haşlama/kepap yiyelim mi
    -sana çiçek alıyım mı
    -alışverişe gider misin
    -çikolata ister misin
    -borcunu ödiyeyim mi
    -bozuk para vereyim mi(bozuk para biriktirme hastalığımı biliyor)
    tarzı minimal tekliflere cevabım her zaman evet olmuştur. sağ olsun kızının neyi sevdiğini bilen bir babam var. tüm bu sorulara karşılık
    -arabanı/telefonunu değiştireyim mi
    -bilgisayar alayım mı
    -büroda işe başlar mısın
    tarzı lanet sorularına da her zaman hayır diyeceğimi bildiği için sürekli soruyor. egosunu mu tatmin ediyor anlayamıyorum yine de her daim teşekkür ediyorum.
  • kızlar ne vizyonsuz ne ucuzsunuz ya hu! gratis diyolar, nyx bilmem nesi diyorlar...yani ucuz bi ruja bi maskaraya götürebilirler sizi :) madem ufkunuz bu kadar dar kozmetikten gidiyosunuz la bari bi chanel bi hermes diyin bi estee lauder isteyin ucuz etin yahnileri sizi :)
  • para lan ucunu gösteriyorsun o efendi hanım hanımcık kızın içinden bir yıldız çıkıyor ne muamele nemuamele deneyin...
  • ayak masajı..
hesabın var mı? giriş yap