şükela:  tümü | bugün
  • erkeklerin hep seks düşünmesinin yanında ihtimal verilmemiş bir seçenektir.

bence bu alanda bazı eksik ve yanlış bilgiler mevcut.
  • doğru önerme.
  • yanlış..

kadınlar daha çok oltasına seks yemini takıp sikeceği erkekleri düşünür..

hepsi demeyelim de birçoğu..

sadece zevk için, sevgi için, aşk için sevişen kadınlar da var ancak sayıları günden güne azalıyor..
  • daha da kötüsü var. (bkz: düşünüpte belli etmemeleri)
  • çevremde yaptığım detaylı gözlemler sonucu aşık olan ya da çok çekici bulduğu biriyle sürekli bir arada çalışmak/okumak zorunda kalan kadınlar için yüzde yüz gerçek durum. kadınlar çok zor beğeniyor olabilir. bu bizim beğeni eşiğimizin yüksekliğiyle de etrafta hakikaten az sayıda güzel ve seksi adam olmasıyla da -seksi erkekten kastım zengin kırolar değil- ilgili olabilir bilemiyorum. ama bir seçicilik durumu mevcut. bu da bize gerçekten bir şeyler hissettiren bir adama rastladığımızda kendimizden geçmemize sebep oluyor. acayip bir enerji salgılıyoruz.

böyle olduğunda ne hikmetse göz koyduğumuz adamdan önce başkaları bunun kokusunu alıp bize yaklaşmaya çalışır. her kadına en az bir kere olduğunu düşünüyorum bunun. sen başkasının hayaliyle uzaklara dalmışsındır bir anda on ayrı erkek seni uyandırma derdine düşer. yegane amacımız hedef kişiyle yatmak ama talipler hiç olmadığı kadar artmış. saçma sapan bir durum.

bununla başa çıkamadığımız gibi ilk adımı kadın atmaz düşüncesiyle duygularımızı yansıtmamaya çalışırsak iyice içe kapanıyoruz. sırf bu nedenle beğendiği her erkekle yatan kadın benim için idol gibi bir şey ve merak etmeyin her hafta yeni biriyle yatmıyordur "beğendiği" diyoruz. çoğumuz en medeni toplumda da yaşasa böyle atak davranamayacak yapıda kadınlarız. biz böyle olunca da etrafımızdaki ilgimizi hiç çekmeyen o kalabalık erkek güruhu tarafından çekingen, hiç seks düşünmeyen, reddedilmenin acısıyla saldıranlar tarafından da bir sürü kötü şey sanılıyoruz. sanmayın.
    edit: erkekler bayağı mutlu oldu bu duruma ya agkghf aklımıza hiç gelmiyor sanıyorlarmış gerçekten.
  • çok basit bir deneyle yanlışlığını ispatlayabilirsiniz.

* sen de hep seks düşünüyorsun, ben de hep seks düşünüyorum. o halde hadi sevişelim?
    - uff snn be slk :s

sonuç: kadınlar hep seks düşünmüyormuş.
  • sahsim adina dogru olan onerme.

hemen herkesin kafasinda ya hayal ettigi ya da gercekte gidip gordugu bir manzara resmi vardir muhakkak. iste seks fikri benim icin aynen boyle. gunun buyuk cogunlugunda aklima seks geliyor; ancak o sevdigim manzarayi seyrederken ne hissediyorsam, seks icin de benzer seyler hissediyorum.

yukseklik korkum var. yine de kafamdaki manzara, yuksekce bir yamacta oturmus ve asagidan cagildayan nehre bakarken, sigara icmedigim halde elimde bir dal sigarayla ozdeslesmis durumda. bir elimde yarisi icilmis sigara, diger kolum yuzunu goremedigim birinin dizine dayanmis ve bacagina daireler ciziyorum parmaklarimla. hic konusmuyoruz, konusunca her sey bozuluyor cunku, yikiliyor tum resim ve o resimdeki dunya.
  • (bkz: sürtünme kuvveti) dikkate alındığında doğruluk payı yüksektir.
  • toplumsal baskı nedeniyle açıkça dile getiremedikleri eylem.
  • nadir olarak cevrede gorulebilirler.

sayilari cok fazla olmadigina emin olabilirsiniz...

okuz,les,saygisiz ve bilimum igrenc ne varsa icinde bulunduran erkekler tarafindan seksden nefret etmistir cogu kadin.

bu yuzden seks seven ve devamli seks dusunen az kadin vardir cevrede...