şükela:  tümü | bugün
  • anlamaya çalışmanın çok manasız olduğu eylemdir. kadınlar mütemadiyen ilgi isterler. bunun içinde herhangi bir sebebe ihtiyaçları yoktur. erkek mantıksızlığı anlamaya ve çözmeye çalışacağına ilgi göstermelidir. durumu fazla zorlamaya gerek yoktur.
  • (bkz: superstar ilg)
  • hatun kişinin "ver"mesini sağlayana kadar ilgi manyağına çeviren günümüz türk erkekleri, işlemin sonucunda artık söz konusu dişiyle ilgilenme gereği duymazlar- aradaki bağ bi ilişkiye dönüşmüş olsa da.. dolayısıyla da bi kez ilgi manyağına çevirdikleri hatun kişi de eski ilgiyi üzerine çekmek için gereksiz yöntemlere başvurmaktan kaçınmayacaktır..
  • sadece ilgi görme isteğiyle sınırlı kalmayan bir çeşittir. ilgi için kavga çıkarılabileceği gibi sadece can sıkıntısından da kavga çıkarılabilir. ama burdaki kilit çıkacak kavganın konusudur. gerçekten ortada bir sorun olmadığı ve yapay sorunlar yaratılacağı için konu çok eften püften saçma sapan birşeydir. kadın da bunu bilir. üstelik karşısındaki erkeğin bu saçma konu karşısında çok ciddi bir kavgaya girişmeyeceğini, ilişkilerini bozmayacak bir tartışma olacağını bilir, herşeyi ona göre ayarlar. erkek azıcık saçmalama ne diyosun sen tabiki hayır vs. gibi kelimelerle ilgisini belli etsin geçer. mesela kavga büyüdü, kadının kontrolünden çıkıyor. işte o an kadını bir pişmanlık kaplar. aman allahım ben ne yaptım durduk yerde kavga çıkarttım nasıl toplayacağız şimdi gerginliğiyle geri adım atmaya başlar. aksi takdirde adam ilgi gösterene kadar adamın üstüne gider. eğer kavga büyüyüp tehlikeli boyutlara ulaşırsa kadın geri adım atar. baktınız pişman bir şekilde konuşmaya başlıyoruz anlayın ki sebepsiz kavgamız istemediğimiz yerlere gidiyor hemen toparlar, kuzu gibi oluruz. her kadın yapar mı bilmem ama lütfen (bkz: ikizler burcu kadını)
  • bu aksiyon için insan ötesi yaratıcılık kullanır kadınlar. yeri geldiğinde karşıdan gelen kadının neden erkeğin bulunduğu taraftan geldiği de kavga konusu olabilir.
  • bu tespiti yapandan allah razı olsun. şu an tamamen allah'a da inanmış bulunmaktayım. teşekkürler. şu başlığı gördüm ya artık ölsem de gam yemem. bu konuda sadece bana böyle bir tutum sergileniyor sanıyorum. bunu yapan kızlar acizdir abi. başka bir şey değil!
  • yine 8 mart sonrası kadın kavramının altının oyulduğu, değersizleştirilme pr'ının başladığı görülüyor. sanki sen ülkende kadınını eğittin, tacize tecavüze dur diyebildin, kadınının psikolojisini düzgün tutabildin de şimdi neyden bahsediyorsun.
  • bir ilişki iki kişilik yaşanır, bu iki kişi birbirini aynı oranda sevmek zorunda değil, fakat bu iki kişi ilişki zemininde birleşiyorlarsa kardeşim, ikisi de emek vermek zorunda. sorun tam da burada çıkıyor, ilk etapta dişisini etkilemeye çalışan arizona kertenkelemiz, hatun kişisini alıyor arşa çıkarıyor, sonra birtakım heveslerini, heyecanlarını (bu sadece cinsellik değildir) giderdikten sonra pat, hatun kişisi yerde. yere çakılan hatun kişimiz, hep o ilk günlerdeki ilginin sevginin devam etmesi için ilkin sorular soruyor, cevaplar yuvarlama. sonra emirler, diyor ki kertenkelesine, “beni merak et”, kertenkelesi merak etmiyor. sonra diyor ki “neden beni merak etmiyorsun” cevap “ödkdjııekdnd”. hatun kişisi cinnet halinde ilişkiyi biraz daha sürdürmeye çalışıyor, sonra bakıyor ki yok, e çok afedersin ama siktirip gider misin diyor kertenkelesine. 3-5 ay depresyon, saç kesme, kilo alıp kilo verme, her gece rüyada görme, söyleyecek bir dünya söz biriktirip söylememek için her gün kendiyle kavga etme, ağlama zırlama, sonra yeni birisi geliyor, geçti bitti diyor. sonra diğeriyle de aynı döngü.
    gün içerisinde zorunlu durumlar haricinde keyfi bir şekilde seviyorum dediği kız arkadaşını aramayan adam çok net gavattır. ilgi istemenin neresi kötü? hadi tamam güzel kardeşim sen ilgi vermek istemiyorsun, o zaman ne diye ilişki adı altında insanı çileden çıkarıyorsun? diyin ki ilgi göstermek istemiyorum ama seninle birtakım şeyleri devam ettirmek istiyorum çünkü ben bir gavatım diyin. net olun, adam olun, canımızı yiyin.
  • hehe denilip geçilmesi gerekilen kadındır. söylediklerini fazla ciddiye almayın. dinlemeyin. konuşsun stresini atsın, 2-3 mantıklı ters argüman sıralayıp geçin. kadınlar neden bilmiyorum 7/24 stresslidir onu da sevdiği insan ile atması gerekiyor. bu nokta da siz sevgiliden paratonere dönüşüyorsunuz tabi *