*

şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • insan ırkında dişi olarak sadece kendisinin kaldığını zannetmek. gerçi bunu sadece ilişkilerde değil normal yaşamlarında da yapıyorlar.

hee yaptıkları bu hatada yani bu şekilde hissetmelerinde bizim de payımız oldukça çok. bazen gözümüzde çok büyüttüğümüz oluyor maalesef.
  • her kızda bulunan vajinasının altın kaplama olduğunu sanmasıdır. ben direkt götüne tekmeyi koyuyorum böylesinin. hiç acımam.
  • oğlum kadının hata yapmasına fırsat vermiyoruz ki; maşallahımız var erkekler olarak dediğim anket.
  • tövbe de. kadın hata yapmaz. o erkeğin bok yemesidir.
  • insanız, erkek yada kadın fark etmez, hepimiz hata yapabiliriz ama biz kadınlar çok sevdiğimiz zaman maalesef o adamı hayatımızın merkezine oturtup o adamı krallar gibi yaşatıyoruz ve kendimizi unutuyoruz.
  • hmmm. onunla görüşmeyeceksin.
    vay be. lafa bak.
  • ona anası gibi davranıp sıkı giyin, terli terli su içme, sigarayı azalt, bla bla gibi direktifler vermek. nerdesin, ne zaman gelecen, beni niye aramadın amk? gibi sorularla boğmak. erkeğe ana gibi değil, onun geyşası gibi davranacak kadın lazım.
  • çok sevmek, çok güvenmek.
  • başkalarının görüşlerine çok önem vermek der geçerim. özellikle kadınlar birbirlerini çok rahat olumsuz etkileyebilmekteler ama bunu da çoğunlukla gerçek duygularını bastırarak gösterebilmekteler...

edit: eleman kaçmış başlığı açan ben değilim...
  • kabız olduğunu söylemek.