şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir şey var. lütfen kimse inkar etmesin. bakın bu bir dramdır. bunu kadınlarımızı ötekileştirmek, yermek için söylemiyorum. haşa. benim kadın arkadaşlarım da var. kadınların anlatacakları şeyleri bana sormasını de beklemiyorum elbette. haşa. ve fakat kadınların bu durumun farkına varmasını istiyorum. benim yaptığım sadece bir kamu hizmeti.

- ece hanım biliyor tabi durumları. o kadar dolmuş ki var ya. neyse biz kızlarla falcıbacım'dan cevap bekliyoruz. var ya bu falcıbacım innnanılmaz. ya bakırköy'deki falcı kadar iyi neredeyse ahaha :))) neyse, bunlar ebru hanım ile konuşmuşlar, biz sonradan öğreniyoruz tabii. sonra ebru hanım da çok sinirlendi tabii, normalde 45 dakikada içtiği kahvesini 10 saniyede bitirdi!! inanabiliyor musun sarp? ?

sarp inanamıyor ceren. yani benden duymuş olma ama sarp innanamıyor. sarp'ın kulakları kanıyor. sarp'ın yüreği dağlanıyor bunları dinlerken. arada "aynen, yapma ya, hı hı, aynen öyle, aynen öyle, di mi ama, yok artık..." dediğine bakma. içinden "senin de, ebru hanımının da, ece hanımının da amına koyim, yiyin birbirininizi kevaşe kaltak karılar" diyor. bak bana inan. kolay kolay yalan söylemem. hele bu durumda hiç söylemem. sarp dümdüz gidiyor içinden. onlara bir sövüyorsa sana iki sövüyor ceren.

peki sarp neden böyle yapıyor? neden red pillci değil sarp. neden tunçluk yapıyor, neden meriçlik yapıyor sarp. niçün ceren'in ağzının payını vermiyor? ben size söyleyeyim. çünkü sarp salak. evet. çok da karmaşık bir yanıtı yok. sarp dümdüz salak. yazıkmış. ama öyle. diyemiyor, "ulan napayım sizin ofisin sikindirik dedikodularını, bana ne sizin zırto egolarınızdan." o yüzden içi şişiyor sarp'ın. gelip bana anlatıyor. benim kafamı zikiyor. hayır ben sarp'a sarp gibi davranıp: "aynen kanka, boşver yeaa, olur boolum öyle" demiyorum. "senin ben kaynanana atlayayım sarp" diyorum. "oğlum niye ezdiriyorsun kendini, çok çekici gelmiyor anlattıkların, başka mevzu yok mu anlatacağın?" desene diyorum. "ben asla bu muhabbetlere izin vermem, hatta ben tepkimi koyduğum için bana öyle tırto şeyler anlatmazlar, mühim şeyleri de anlatmazlar, gerçi baktığın zaman, bana pek bir şey anlatmazlar" diye de ekliyorum. peki sarp'ın cevabı ne ola ki? "abi öyle yapınca kızlar anlatmıyor :(" diyor. "alla alla. lan allah'tan belanı mı istiyorsun, daha ne istiyorsun. mis gibi kafan düdüklenmiyor işte" dememin akabinde sarp çıkışıyor: "ağbi?! seninle diyalog kurmak istemeyen kızla nasıl hasbıhal edeceksin? nasıl meşk ile seks eyleyeceksin? sen nasıl beraber oluyorsun ki kızlarla? hı? diyor.

:///

sarp'ın salak olduğunu az evvel söylemiştim. yinelemekte fayda var. sarp salak. neymiş efendim, ceren ile kartepe'ye tatile gideceklermiş. hey allaam ya :)) ulan ben o kadar muhabbetlerini dinlesem ece hanım ile isviçre'ye kaymaya giderdim be. hey yavrum hey :dd neyse. benim kafam rahat valla. irfan abi, depocu hamdi abi, muhasebeden ekrem var. on numara beş taşşak muhabbet çeviriyoruz. sarp'ın da kafası kartepe'de zikilsin. ehehe. salak yea. demiştim di mi?
  • dikkatinizi dağıtmak içindir. patron tacizi şef sulanması anlatsalar cinayet çıkar.
  • dinlenmeyi sevdikleri içindir. dinlenmeyi derken resting anlamındaki değil, insanlar tarafından dinlenmeyi.
  • sadece kadınların değil erkeklerin de bolca yaptığı boğucu ritüeldir. ben eşe dosta sürekli söylerim günlük sıkıcı şeyleri anlatmayın bana ölüyor gibi oluyorum diye. sonra fakat unutup devam ediyorlar bu boğucu alışkanlığa. ben anlatmam fakat güzel bir hikaye çıkmamışsa işte.

neyse, şöyle hallere sokan hiper sıkıcı eylemdir;

http://sketchtoy.com/68526390