şükela:  tümü | bugün
  • kadinlar hep kendilerine kibar davranan erkeklere asik olur. kazanovalar da hep kadinlara kibar davranan, oturmasini kalkmasini bilen, iltifat etmesini iyi hissettirmesi bilen varliklardir. benim de gozlemledigim bu.

hah ama bu tur erkekler cok nadir oldugu icin kadinlar eldekiyle idare eder. veyahut siz kibarlikla asosyal ve kendine guvensiz olmayi, kadinlara birak iltifat etmeyi selam vermekten bile cekinenleri kastediyorsaniz, taniminiz yanlistir.
  • kibar erkekler seviliyorsunuz...
  • türk kadını diye değiştirilmesi gereken başlık.
  • daha önce hiç tanıklık etmediğim olay. ama eğer bir kadın gerçekten de kendisine kaba davranılmasını istiyorsa, yani kaba davranmayı erkeklik zannediyorsa, o kadın cahil ve geri zekalıdır.

kibar bir erkek de böylesi bir aptalı hiçbir ahval ve şeraitte arzulamaz.
  • hanzoluğu meşrulaştırmak isteyen adamların savunacağı tespit olacaktır muhtemelen.

kadınlar, kibar erkeklerden tiksinmezler. eziklikle kibarlığı karıştırmayın. bugüne kadar hiçbir kadının, arabanın kapısını açan, restoranda sandalyesini çeken ya da yolda geçiş önceliği veren adamlardan tiksindiğine şahit olmadım.
  • önce atarli erkekler cikarlar sonrada kibar erkekle evlenme yolunu bulmaya calisiyrlar. durum bundan ibarettir
  • kibar olmadığı için tiksinilenin tam tersi model
  • katılmıyorum açıkcası, kaba saba, kırıcı ve sinirli erkeklerden hiç hoşlanmam.

kıro değilim ki karşımdakini de öyle isteyeyim. kibar ve naif olsun,çevreye ve hayvanlara duyarlı olsun,sevecen olsun bunlar mühim.
  • genelleme yapılamaz elbette ama en son yaşadığım bir diyalog beni şaşırttı,böyle epey konuştuğum ama cidden konuştuğum bir kadın ile buluştuk bence güzel vakit geçirip evlerimize döndük,döndükten sonra kadın mesaj attı -sende bir incelik var-diye,bende diksiyon ve tavırlarımı kast ettiğini düşünüp teşekkür ettim,ama sohbet etmeye devam edince kast ettiği şey eşcinsellikmiş çok şaşırdım,eşcinsel değilim ama özellikle bunu açıklama ihtiyacı hissetmedim,iyi akşamlar diyip iletişim kanallarını kapattım.