şükela:  tümü | bugün
  • burada kadının kibar erkeklerden hoşlandığına dair güzellemelere ciddi ciddi inanan varsa gidip bir baktırsın.

kadınların söyledikleriyle yaptıklarının birbirini tutmadığını hala öğrenemediniz mi olm? yukarıda bir arkadaş yazmış ve sonuna kadar doğru. burada bahsedilen erkek, yakışıklı ve statü sahibiyse oyş, çirkin ve statüsüz ise auv. hepsi bu kadar.

aynı ryan gosling'in romantikliğine ve kibarlığına bayılıp, aynısını sizden görünce tiksinmeleri gibi. twitter'a loris karius yazıp, kadınlardaki ultimate abazalığa bir bakmanızı tavsiye ederim. siz hala kadınlara karşı kibarlıktan eğilip bükülmeye devam edin. hayvan gibi çifte standarta maruz kalıyorsunuz, bilin istedim.

kadınlar kuralları zayıf adamlara koyarlar, o kuralları da güçlü erkekler için hemen bozuverirler.

kendinize gelin artık.
  • şöyle düzeltelim

kibar ve fakirse nefret ederler,

kibar ve zenginse aşık olurlar,
  • ya saçma sapan konuşmayın nasıl yerlerde yaşıyorsunuz da etrafınız bu kadar kezban dolu anlamıyorum. beyler siz siz olun kibarlığınızdan ödün vermeyin. sokaklar zaten arizona kertenkelesi dolu bari siz bırakmayın kibarlığı ekşi sözlük beyefendileri.
    edit: kertenkele sözünü üzerine alanlar kuduruyor. havlayan köpek ısırmaz çok gülüyorum mesajlarınıza.
  • sabah bir entryde okumustum ya da tweetti tam hatirlamiyorum. dizilerden kaynakli bu olay diye. bence cok dogru. onceden diziler filmler boyle mafyatik degildi. daha naif, daha icten, zenginlik-fakirlik kavrami simdiki kadar asirilik yoktu. simdi herkesin elinde silah kizin pesindeki diger elemanlara posta koyma, kafasina sikma derdinde.
    devir sizin devriniz ceyrek mafyalar, devir kiz arkadasi telefona “usta” diye kaydetme devri. bize musaade...
  • daha önce hiç tanıklık etmediğim olay. ama eğer bir kadın gerçekten de kendisine kaba davranılmasını istiyorsa, yani kaba davranmayı erkeklik zannediyorsa, o kadın cahil ve geri zekalıdır.

kibar bir erkek de böylesi bir aptalı hiçbir ahval ve şeraitte arzulamaz.
  • genelleme yapılamaz elbette ama en son yaşadığım bir diyalog beni şaşırttı,böyle epey konuştuğum ama cidden konuştuğum bir kadın ile buluştuk bence güzel vakit geçirip evlerimize döndük,döndükten sonra kadın mesaj attı -sende bir incelik var-diye,bende diksiyon ve tavırlarımı kast ettiğini düşünüp teşekkür ettim,ama sohbet etmeye devam edince kast ettiği şey eşcinsellikmiş çok şaşırdım,eşcinsel değilim ama özellikle bunu açıklama ihtiyacı hissetmedim,iyi akşamlar diyip iletişim kanallarını kapattım.
  • adı tiksinmek midir bilmiyorum ama kesinlikle var böyle bir şey. çocukluktan beri çok yakın arkadaşım var. kendisi inanılmaz zampara bir adam. "düşüremediği" kadın profili yok. en elitinden varoşuna kadar evli, boşanmış fark etmiyor adamda inanılmaz bir şeytan tüyü var.

ben ise ilişkilerde çok başarısızım. adamın bana tek dediği şey çok kibar, medeni bir insan olmam. bu yüzden kaybediyormuşum... kadınlara köpek çekeceksin, küfür edeceksin diyor adam ve gördüğüm kadarıyla gerçeken haklı. yaşayarak görüyorum yani bizzat. adam sürekli avlıyor birilerini. yok çiçek yolla, yok sürpriz yap, yok evine bırak tam bir malsın diyor bana.

bir kızla olan ekran görüntüsünü attı bana. kıza demiş ki: "yapma diyorsam yapmayacaksın, siktirme bana belanı." kız da yanıt olarak: "ya bayılıyorum bu hallerine sdafdfsds" demiş. ulan bırak küfür etmeyi hayatım büyunca annem dahil hiçbir kadına argo bile konuşmadım ben. tamam işte bu yüzden kaybediyorsun diyor.
    geçenlerde kızla nasıl gidiyor diye sordu ve ekledi: " hala suratına telefon kapatmadın mı kızın?" oğlum, kızın suratına niye telefon kapatayım durup dururken diyorum yakında görürsün dedi ve gördük. (tabii ki tekmeyi yedim)

bir önceki ilişkimin bitme sebebi mesela çok anlayışlı birisi olmammış. kız diyor ki: "ya hiç sinirlendiğini görmedim, hep çok anlayışlısın bu şekilde anlaşamayız." ?!! wtf? kızım deli misin lan?

ama sonucu ne olursa olsun insanlıktan ve medeniyetten asla taviz vermeyeceğim. kaybedersem de bu şekilde kaybederim hiç sorun değil. doğru olan benim yaptığım çünkü. kazanan her zaman haklı olsaydı dünya bambaşka bir gezegen olurdu.

" hep denedin, hep yenildin. olsun, yine dene, yine yenil. daha iyi yenil..."
  • geçen gün buluştugum hanımefendinin yanında başka kızların götüne baktım. ona sormadan geçtim oturdum ve hiç nezaket göstermedim. abartmadan küfürlü konuştum devamında kız arkadaşımız ciddi ciddi ilgiye boğdu beni. neredeyse ilgiden boğulacaktım.
  • kibar erkekten değil de çerçevesini koruyamayan ve kendini güçsüz gösteren erkeklerden tiksinirler ama siz kibarlık olarak algılıyorsunuz bunu.

1- sürekli olarak özür dilemeniz

- eğer özür dilemeniz gereken durum varsa, özür dilemek yerine "üzgünüm" demek yerine bunu hareketlerinizle gösterin, mesela sarılıp... ağzınızdan özür dilerim, affet beni sözleri çıkmasın. egosunu tatmin etmek için size zorla söylettir, yapma. haklı durumlarda olduğunuzda ise sırf gönlü olsun diye asla özür dilemeyin.

2- hesap verir gibi sürekli kendinizi açıklama derdine düşmeniz

-eğer karşı taraf sakinleşecek diye sürekli açıklama yaparsanız sanki annesine babasına hesap veren bir çocuk durumuna düşersiniz. fazla açıklama derdine düşen erkek , kendine özgüveni olmayan erkektir.

3- mutlu olsun takıntısı

-sizin sessiz sakin olmanız, herşeyi alttan almanız, hayır diyememeniz, her dediğine evet demeniz sizi kibar yapmaz, güçsüz yapar.

4-manipülasyon

-manipülasyonlar çizginizi nasıl koruduğunuzu gösterir. manipülasyonlara duygusal tepki verirseniz kibar erkek değil güçsüz erkek duruma düşersiniz. duygusal cevap verirseniz tuzağa düşersiniz ve çizginiz bozulur.

5- aşk filmleri, hollywood filmleri

-buraları referans alıp kibar olma derdine düşerseniz kendinize kötülük yaparsınız.
  • tiksinen kadın uzak dursun zaten...