şükela:  tümü | bugün
482 entry daha
  • etrafınızdaki kadınlar böyleyse, üzgünüm ki çomar aile kızlarından oluşan bir çevreye sahipsiniz. ailelerinden öyle gördükleri için erkekliği barzoluk bilmişler.
    ve maalesef böyle bir çevreniz olduğu için yüksek ihtimalle sizde de arızalar var. gerçekler acıtır.
  • sonra dayak yiyince azar işitince görüyoruz herkes hakettiğini yaşıyor inkar gelmeleride başka bir yüzsüzlük yaşaya yaşaya öğrenende yok kibar olunca tepene çıkanı bol.
  • çok ilginçtir.

arkadaşlar siz nasıl kadınlara denk geliyorsunuz ya. kibarsınız diye terk ettiyse zaten allah kurtarmış sizi bence hiç üzülmeyin. normal değildir o kadın.

kibar adam anlayışlı adamdır. anlayış da insana nefes aldırır.

belki çoğu genç kızımız dizilerden, filmlerden gördüğü şeyleri tutku sanıp aldanıyor olabilir. başroldeki herifin höykürmesi sonra kızı duvarlara çarpması falan tutkulu, romantikmiş gibi gelebilir onlara ama öyle değil o iş. şahsen adam beni duvara öyle çarpsa, biliyorum kendimi, ananı sikiim diye bi cümle çıkar benim ağzımdan reflex olarak, çünkü insanın canı yanar öyle duvara çarpılmakla, pis dayak yeme olasılığım var. hadi küfür etmedin, mutlaka ayı mısın, hayvan mısın, camış mısın diye sorarsın adama. bu da romantik değildir. eyy aldanmış, romantik genç kızlar. bu tipler dizilerdeki gibi olmaz zaten her türlü pislik çıkar aldanmayın, salak olmayın yav.

bu yüzden kibar insan her zaman iyidir. erkek, kadın fark etmez. tersini savunan da salaktır.
  • kimse kendine benziyeni sevmez
  • evrim... henüz bunu aşabilmiş değil. hala aldatma potansiyeli en yüksek adama en çok sahip çıkılır. basit mantık.
  • centilmenlik çoğu kapının açılmasını sağlar,sonuçta ne demişler (bkz: tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır)
  • maalesef doğru olan başlık kadınlar iyi erkekleri sevmezler sürekli gözlüyorum yanında küfür eden en ufak tartışma konusu olduğunda kolunu sıkan şiddete meyilli tiplerden hoşlanıyorlar sonra gelsin kadın cinayetleri gelsin kadına şiddet
  • bu tiksinti ileride mutlaka kendilerine köprü, yol, su gibi şahanesi muhteşemliğinde gizli ancak aleni eylemlerle dönecek olan anatomidir.
3 entry daha