şükela:  tümü | bugün
  • doğrudur. zira düzenli okuyanlar türkçe imla kurallarına daha dikkat ediyor.
  • nerden bakarsanız bakın nahif adamdır
    edit: yazım hatası düzeltildi
  • kitap sadece edebiyat adına veya okudum demek için yoktur. kitap okumak insana dili doğru kullanmayı öğrettiği gibi diğer insanlarla empati kurabilmeyi, kişileri ve olayları daha iyi anlayabilmeyi, insanlarla daha sağlıklı ilişkiler kurabilmeyi sağlar, kişiye hassasiyet kazandırır. doğal olarak biz kadınlar da böyle erkeklerden hoşlanırız.
  • kadınlar şairleri sever ama müteahhitlerle evlenir.
  • iddiasız bir kitap kurdu olarak kitap okuyan bir erkekten hoşlanırım fakat öyle biri hiç karşıma çıkmadı :ı
  • gerçek mi gerçek, maça 2-0 önden başlarlar.
  • 100 kilo civarlarında kısa, esmer ve toksik birini bile sırf kitap okuduğu için çekici bulduğumdan dolayı doğru olabilecek önerme. (o kilo, boy ya da ten renginde hiçbir problem yok, sadece güzellik standartlarına uyan özellikler olmadıkları için belirttim :))
  • hodri meydan

üstte atıp tutan hanımları görelim.

yanlış bir tespit hanımlar. yok böyle bir şey.

eş, sevgili seçiminde etkili olan bilinçaltı algoritmalarınızda "kitap okuyan erkekle sevgili/eş ol" diye bir kod yok. iki yüz bin yıl önce yazı, kitap, roman vs vs yoktu.

simetri, koku vs vs. gerisi fasa fiso.
  • eksi yazari oldugum icin daha onceden adonis+ 2 metre boy + 20 000 maas + kasli vucut +zeki +esprili + kulturlu + gecede 5 posta kombinime bi de kitap okuyan ekledim
  • olmayan önerme.