şükela:  tümü | bugün
 • genç erkekleri, gençlikten çıkmış ama düşük zeka, kafası basmayan, gelişememiş yetişkinleri maymuna döndüren illüzyon.

  kozmetik.

  kadın süsleniyor, yüzüne boyaları sürüyor, orasını burasını pudralıyor, yok bilmem ne kremleri sürüyor, kozmetik sayesinde bu bahsettiğim düşük zeka erkeğin gözünü kamaştırıyor.

  kadın dediğin varlık, özünde erkek gibi, kılları çıkan, kokan, tüküren, sümükleri akan, işeyip sıçan bir varlık olmasına rağmen, bu illüzyon ile kendini, sıkılınmadan öpüp koklanacak bir varlık gibi gösteriyor.

  bak bu aptal adam, bu kadınla evlenince istediği anda vajina yalayacağını hayal ediyor, o yalayacağı şeyin işemek için kullanıldığını göremiyor, sürekli adet gördüğünü, leş gibi koktuğunu göremiyor, neden? gelişmemiş beyni bu illüzyon ile uyuşmuş durumda.

  sürekli anal seks yapacağını hayal ediyor, o organın vücuttaki pisliği atmak için kullanıldığını göremiyor, beyni uyuşmuş durumda.

  kadın 2 koku sürüp, kozmetiğin verdiği imkanlar sayesinde bu salağı evlilik masasına oturtuyor, sonra gerçek yüzünü gören erkek bir uyanış içine giriyor ama iş işten geçmiş durumda.

  bu sahtekarlığın kurbanı olan milyonlara erkek veryansın ediyor, kimisi bu aptallığını nafaka ödeme pahasına sonlandırıyor, kimisi mecburen evli kalıyor.
 • ya bırak allasen kadınlar sıçıyormuş da işiyormuş da ne sallıyosun sen ya. kadın dediğin harika güzel sabah akşam sevişmelik bi kütle işte. memesi de var.