şükela:  tümü | bugün soru sor
  • öncelikle kadın düşmanı olmadığımı söylemek isteyerek başlamak istediğim yazıdır.
    (bkz: #68100413)

her kadın olmasa da özellikle görece güzel hanımefendiler, lüx bir araç gördükleri vakit, gerçekte erkeklerin saat bile sormaya çekindikleri, fakat yanına lüx bir araç+havalı bir gözlük+hafif lakayıt bir tavırla yanaşıp araca davet etmeleriyle etrafa kısaca bir gülümseme ardından hemen içeri atlıyıveriyorlar. tüm bunları yan apartmandan tanıdığım komşudan görerek yazıyorum. kendisi evli 35-40 yaşlarında bir erkek. ne zaman görsem başka bir kadınla abimiz. eşi de çok iyi bir insan sakin, güleryüzlü, evine bağlı bir kadın, malesef fazla iyi niyetli. bu abimiz vw cc ile gezip duruyor kafelerin önüne park edip dörtlüleri yakınca kızlar damlamaya başlıyor bile ilginçtir. bir keresin de şahsımı bir yere götürmek için aldı arabasına. 1 saatte 8-10 tane manken gibi kadından teklif aldı. bi kısmı beni görüp sordu. kendisini dürtüp acelem var abi diyince kızlardan özür dileyip yolumuza devam ettik her defasında. diyeceksiniz eskort falandır ama samimi söylüyorum eskort değil takıldığı kızlar. sürekli genç adamsın, boyun posun var kafalasana bi kaç tane yavru diye öğüt verip durması yanında bir keresinde bakın ne yaptı bu abimiz.

akşam saat 9 gibiydi. kapı çaldı. 2 tane kadınla dikilmiş vaziyette kapıda. kendisinin bir evleri daha var. kadınları genelde oraya götürüyor. diğer evine akrabası gelmiş heralde doluymuş öyle bi bahane söyledi. kızları benim eve sokmaya yeltendi. kızın birini de bana getirmiş. laf arası kendisine hafif balıketli boyu uzun masum yüzlü esmer kadınlardan hoşlandığımı falan söylemiştim. yahu adam ne yapıp edip benzer bi kız bulmuş böyle de özünde iyi niyetli birisi aslında.swh

neyse işte eve aldım bunları gören eden olur zaten ev sahibi arkadaş konusunda titiz. evde de pek fazla eşya yok. odada 2 koltuk var. oturdular. danla bilic'in makyajlarında dalga geçtiği kadın tiplemelerinden aynı. abartı bir makyaj, fit bir vücut, minimal yüz hatları. sarışın olan etrafına bakıp beni şakayla karışık varoşlukla iğneledi. ev benim için önemli değil eve gitme fırsatım yok ki zaten maddiyata da değer vermiyorum diye karşılık verdim. peki dedi. abimiz ortamın gerildiğini görünce sarışın kızı alıp mutfağa doğru gittiler. oradan bazen arkadaşlar geliyor diye nadir kullanılan tozlu diğer odaya geçtiler. artık esmer olan kızla başbaşaydık. tabi aklımda cinsellik falan yok. mühendis insanım sonuçta başkasının malıyla bulduğu bir insanla elbette hiç bişey düşünemeyecek kadar olaya analitik bakıyorum.

bir süre sessiz oturduktan sonra kıza adını sordum. fatma dedi. * nerden falan diye başladık konuşmaya. bayağı sohbet ettik kendisiyle. gariptir ki hiç ihtimal vermediğim halde hayatımda bu kadar iyi anlaştığım bir insan olmamıştır buna eski sevgililerimde dahil. derken kız numarasını verdi. uzatmıyorum ayrıldı en sonunda bunlar. tabi giderken abiden bi ton fırça yedim seni tanımasam gey derim diye.

gel zaman git zaman 1 hafta sonra numarasını verip karşılıklı birbirimizi kaydettiğimiz kız aradı. ne var ne yok derken akşam bi yerlere gidelim diye söyledi. anlaşıp kapattık. her ne kadar mükemmel bir insanda olsa tanışma şeklimiz son derece uygunsuz olduğu için daha fazla devam etmek istemediğimi o gece söyledim kendisine. morali çok bozulsa da haklı olduğumu çok iyi birisi olduğumu umarım daha düzgün bir insanla tanışacağımı temenni ederek noktalamıştık geceyi.

aslında buraya kadar anlatmayacaktım ki anlattım. kadınlar neden sevgili bulmak için bu tarz gereksiz yollara başvurur hala anlamış değilim. acaba o kadınla kafede falan tanışsak kendisine tüm iyi niyetimle hoşlandığımı söylesem evet der miydi bilmiyorum bu soruyu sorduğumda evet derim demişti.
  • vw cc’den sonra okumayı bıraktım.*
  • para para para. para bu dünya düzenin de bir güç gösterisidir. parası olan insan istediğini elde edebilen insandır. şu da var, para da bir yere kadar mutlu olmadıktan sonra. onun için para denen kağıt parçasına kanmayın.
    bu da kayıtlara geçsin.
  • vw cc 8-10 kız düşürüyorsa, range rover 30-40 kız düşürür herhalde diye düşündüğüm sahtemsi olay.
  • bu salağın tofaşı var, düşüremiyor cc alınca bunların olacağını sanıyor.
  • hangi arabayı almalıyım diye düşünen ve bu yüzden geceleri uykuları kaçan kardeşlerim için hangi araba aylık kaç kadın düşürüyorun cevabını verelim.

bmw 3.20 m sport - aylık 10-15 adet kadın.
    audi a5 sportback - aylık 20 kadına kadar çıktığı oluyor.
    audi a3 - aylık 5-8 arası kadın.
    bmw 1.18 - aylık 6-9 arası kadın. (m paket tercihinde +2 kadını garanti edebilirim)
    mercedes a180 - aylık 5-8 kadın. (amg paket tercihinde +2 kadın)
    volkswagen golf - aylık 4-5 kadın.
    volkswagen polo - aylık 1-2 kadın.
    alfa romeo giulietta - aylık 4-5 kadın. ( bunlar da ekseriyetle alfa romeo sapkını ekşi yazarı kadınlar oluyor)

benim serçem var. anam babam bile binmiyor korkudan.
  • 1998 model hyundai accent (nam-ı diğer yumurta kasa) arabam var. hem ezik büzük, çizik, hem camı çatlak bir araba. (gerçi araba dediğimde alınıyor. türbe yeşili renginden ötürü adını hacı bekir koydum. öyle sesleniyorum kendisine.)
    haftanın her iş günü 250 km yol yapıyorum. son 17 ayda tam 75.000 km yol yaptım bem hacı bekir'le. bende yeri ayrı.

başka hatunlar ne der, nasıl bakar sikimde de değil açıkçası ama kendi samimi kız arkadaşlarımdan kim görse bir yadırgıyor ilk önce arabamı. çünkü götleri alışmış efendim suvlara, ciplere, long kasa sedanlara..

bu hafta satıyorum arabayı neyse ki. bundan sonra sadece minibüs, otobüs, metro.
    onlarla taksiye bile binmem artık.*

tanım: kısmen doğru olan önerme.
    not: cc'ye lüks diye giden kız senin de abv.
  • km de kaç kadın yakıyor ?
  • bmw: zengin doblosu.
    yeşilköyü geçtim caddede bile düşüremessin.
  • erkeklerin kadinlara spor arabayla gitmesiyle dogru orantilidir.