• vw cc’den sonra okumayı bıraktım.*
  • para para para. para bu dünya düzenin de bir güç gösterisidir. parası olan insan istediğini elde edebilen insandır. şu da var, para da bir yere kadar mutlu olmadıktan sonra. onun için para denen kağıt parçasına kanmayın.
    bu da kayıtlara geçsin.
  • vw cc 8-10 kız düşürüyorsa, range rover 30-40 kız düşürür herhalde diye düşündüğüm sahtemsi olay.
  • doğru tespit, yanımda eşim varken bile gözlerini alamayan kızlar var sokakta. c180
  • ya arkadaş o arabayı satın alan yani ilk önce o güzel arabaya koşanlar sizlersiniz. sizler o güzel arabaların peşinden koşan kadınların peşinden koşarken gerçekten adam gibi adam arayanları es geçiyorsunuz.sonra da yok kızlar şöyle böyle. daraltılmış alan istatistiklerinize tüküreyim sizin.
  • 1998 model hyundai accent (nam-ı diğer yumurta kasa) arabam var. hem ezik büzük, çizik, hem camı çatlak bir araba. (gerçi araba dediğimde alınıyor. türbe yeşili renginden ötürü adını hacı bekir koydum. öyle sesleniyorum kendisine.)
    haftanın her iş günü 250 km yol yapıyorum. son 17 ayda tam 75.000 km yol yaptım bem hacı bekir'le. bende yeri ayrı.

başka hatunlar ne der, nasıl bakar sikimde de değil açıkçası ama kendi samimi kız arkadaşlarımdan kim görse bir yadırgıyor ilk önce arabamı. çünkü götleri alışmış efendim suvlara, ciplere, long kasa sedanlara..

bu hafta satıyorum arabayı neyse ki. bundan sonra sadece minibüs, otobüs, metro.
    onlarla taksiye bile binmem artık.*

tanım: kısmen doğru olan önerme.
    not: cc'ye lüks diye giden kız senin de abv.
  • bmw: zengin doblosu.
    yeşilköyü geçtim caddede bile düşüremessin.
  • erkeklerin kadinlara spor arabayla gitmesiyle dogru orantilidir.
  • erkeklerin kadinlar gelsin diye luks araba almaya calismasi ile ayni nedenledir. insanlar arasi sosyal etkilesim ve sosyal hiyerarsinin bir urunudur.
  • fiat line 1.3 mutijet'e kaç kiz düşer die hesaplamaya başladığım başlık.sanirsam 0.001 falan
hesabın var mı? giriş yap