şükela:  tümü | bugün
 • güne pastırmalı yumurta ile başlamış insan sanrısı.

  meninizin tadı çok büyük oranda son bir kaç günde yedikleriniz ile şekillenir. sevişmeden önce itina ile bol meyve ile beslenir, kebapçılardan uzak durur ve bol su içerseniz meninizin tadı daha az intense olur.

  tabi yine bir boza, bir muhallebi tadı beklenmemeli. e klitoris de bir elma şekeri değil nihayetinde... bu tür aksiyonlar esnasında fiziksel tad almaya çalışmaktan çok psikolojik haz almaya -ve vermeye- odaklanılmalı.

  edit: başlığı açan arkadaş kaçmış.
 • tuzlu olduğu söylenir. tarçın yenirse güzel kokar denir. acaba bozadan mı ilişkilendirmişler bilemedim. bi de feci proteindir. yutulduktan sonra bir bardak soğuk su içilmesi elzemdir.
 • 2 dakika önce ağzına boşaldığı kadını öpebilecek cesarete sahip erkek olmamasındandır.

  not: erkeğim.
 • erkekler tiksinmiyor muymuş dedirtendir. günde üç vakit kendi ağzına attıran var da biz mi bilmiyoruz.

  not: erkeğim
 • tepkiler üzerinden oral sekse sıcak bakan suser tespiti hedefleyen paragat. tabi bu paragat üzerinden kadınlarda bir sperm tadı merağı uyandırıp oral sekse yönelik bir algı yönetme çabası da var.
  bence burada harcadığınız enerjiyi sağlık konusuna yönlendirin, sperm ömrü uzatıyor falan diyerek inandırırsanız bak oradan yürünebilir;

  (bkz: sperm yutan kadının zekasının yükselmesi/@zulmet)
 • kadınına göre değişir. meniden görsel olarak tiksinen kadınlar bile varken yalamasını yutmasını beklemek ahmaklık. kondomu çıkarırken ''arkanı dönüp çıkarır mısın görmek istemiyorum'' denmesi insandaki tüm şevki kırabiliyor. görsel olarak bir tiksinme durumu söz konusu değilse en önemli nokta temizlik. bir erkek olarak kadının vajinal sıvısını emdiğimde gerçekten partnerimin ''tadına'' baktığımı düşünüyorsam kadında da durum benzerdir. eğer yatağınıza aldığınız kişinin temizliğinden şüphe ediyorsanız baştan kural hatası yapmışsınız demektir.
 • (bkz: vejetaryen)

  --- spoiler ---

  but many women insist that diet has major impact on the taste of semen. former porn actress, annie sprinkle, who tasted hundreds of men's semen, says vegetarians taste best, that eating fruit and drinking fruit juices a few hours before sex improves the taste, and that smoking, alcohol, meats, and asparagus make semen less palatable.
  --- spoiler ---

  http://www.psychologytoday.com/…ove-the-taste-semen