• bence sözlükteki gerçekten en önemli konuya değinen başlıktır.
    insan bir der " uykum geldi iyi geceler" falan.
    karşıyı iplememektir.
    akşam 10 da cevap yazmayıp 18 gün sonra " ya kusura bakma uykum geldi uyumuşum " yazanı gördüm.
    uyuyan güzel ile mi yazışıyoruz, kutup ayusu ile mi belli değil.
    başka kişiler ile de mesajlaşıyor bakıyor sarmadı hemen geri dönüyor.
    bir söz varya "bırak gitsin dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamış" yanlış bir söz. dönerse bile senin değildir.
  • kadınlar iletişime büyük önem verirler, hatta hoşlandıkları erkeklerle durmadan mesajlaşma kapasitesine sahiptirler. çoğu erkek bundan sıkılır, kendi zihin setinde bunu anlamlandıramaz.

böyle bir durum oluyorsa muhtemelen konuştuğu esas oğlan değilsiniz demektir. esas oğlana iyi geceler tatlım denilmiş ve uyunmuştur. siz ise unutulmuşsunuzdur.
  • ya taktik bu taktik. ertesi günde sohbet devam edebilsin diye sabahtan gece uyumuşum kusura bakma denip sohbete kaldığı yerden devam edilir.. hemen kötü düşünmeyin
  • başka bir mesaj uygulamasından, başka bir adamla mesajlaşmaya devam ediyordur muhtemelen. istisnalar kaideyi bozmaz ama bu durumla karşılaşırsanız mutlaka altında bir şey arayın.
  • kocası gelmiştir.
  • aslında uyuyakalmamış da olabilir.
    _bir dost_
  • uyuyakalmıştır.

amk her hareketinizde bi strateji, her adımda bir plan, her nefeste değişik çıkarımlar.

ben bu dönemin adamı değilim arkadaş, bıktım hepinizden.
  • yalandır, kolpadır, mesaj atmamak için uydurulan bahanedir.

uyuyacak insan uykusunun geldiğini anlayan insan sonra konuşalım ben uyuyacağım der, iyi geceler der gider.

uyuya kaldım filan hikaye
  • dünya bu yalana inanan nahif kardeşlerimin hatrına dönüyor. dürüst olun kadınlar yazmayacağım deyin, adamları beklentiye sokmayın.*
hesabın var mı? giriş yap