• doğanın kusursuz işlemesinin önkoşuludur. erkeklerin herkesce bilinen acizliklerini ancak kadınların mükemmelliği dengeleyebilir.
  • "tabi ki mukemmel olacaklar, erkegin bel kemiginden yaratildilar" gibi yaklasimlarla devim edilebilecek konu.
  • lokum derken bokum demektir. kadınların mükemmel olmaları için kimsenin sırtına çıkmalarına gerek yoktur zira.

(bkz: ana olgusu)
  • erkeklerin bok yemesidir
  • evet! bir mükemmel varsa kadındır.erkeklere katlanabilecek tek varlık.hatta çoğu erkeğin yaşam sebebi.
    atomu parçaladık ama hala kadınların ne istediğini bilmiyoruz.bu bir veri değilmidir?bazen şeytandır diyoruz,dövüyoruz,aşağılıyoruz ama yine de seviyoruz onları.anne olabildiklerini bazen unutup çocukları için yapabileceklerine bir sınır çizebiliyoruz.
    ilginç olan ise bir kadın bir erkeği değiştirebilir.erkek ise bir kadını asla değiştiremez sadece kadınların manevi gücü altında ezilerek daha bir bağlanır.kendimden biliyorum.
  • erkeklerin tek derdidir. tek derdin bu olsun beah.
  • (bkz: töbe de)
  • gerçeğin tam kendisidir.

kim söylememişse sonuna kadar haklıdır ancak söylem yine de eksiktir. kadın hem mükemmel hem de kusursuzdur.

erkek denilen hiç büyümeyen hep ergenlikte takılı kalan canlının tüm salaklıklarına, atıp tutmalarına, tacizlerine, toplum, aile, mahalle vs baskısına ve hatta sadece bu sözlükte kadınlar hakkında yazılan onca olumsuz şeye rağmen kendini bozmadan ayakta kalıp, erkeklere rağmen var olmayı başarıyorsa kadından daha mükemmel bir canlı olabilir mi?

hayatta her şeyi kadına borçlusunuz yahu, utanın kendinizden, önce ananız sonra eşiniz, olmadan çoğunuz donunuzu bulamıyorsunuz. her şey hazır önünüze geliyor.

çok sinirlendim. kadın, mükemmel, kusursuz ve de muhteşemdir diyerek diğer sözleri yutuyorum.
hesabın var mı? giriş yap