• derdi sizi geren bilmeyiş. biz bayılıyoruz zaten kafa elli milyon yaşamaya.
  • ahahahahaha ince eleyip sık dokumalarındanmış da, karşıdakinin kararsızlıklarındanmış da, falanmış, filanmış.

geçin la bunları.

4 ay peşimde koşup, sevgili olmak isteyen, nihayetinde yelkenleri suya indirdiğimin ve kabul ettiğimin 5 gün sonrasında birkaç gündür bile tanımadığı adamın teklifini kabul edip onunla sevgili olan, bana da bu durumu söyleyemeyen ve 10 gün sonra bunu öğrendiğimde, nedenini sorduğumda da "bilmiyorum," diye cevap veren canlı ne peki?

kadın değildi de bize mi yanlış bilgi geldi?

aşağı yukarı iki aydır sevgililer şimdi, mutlu mesut yaşıyorlar. ben de mal gibi üzülüyorum üstelik. ne sikime üzülüyorsam?...

doğruluğu inkar edilemeyecek önerme. kimse kusura bakmasın.
  • bilmemiz ama bulamamamızdır aslında
  • temelde insanın ne istediğini bilmemesiyle kesişen durumdur. normaldir. seksistliğin alemi yoktur.
  • (bkz: menstrüel siklus)
    kadınların hayatları çember gibidir...ayrıntısıyla da tümüyle de böyle...
    yakınlaşır uzaklaşır...döner dolaşır...başladığı noktaya geri döner...
    aynı güvensizliği tecrübesizlikleri saflıkları her seferinde yeniden yaşar...
  • ne istediğini bilen erkeklere hayran olmalarına sebep olan durumdur.
  • şöyle yorumlanabilecek bir durum: alt yazısı henüz tamamlanmadı, tamamlanınca eklenecektir.

ayrıca her kadın için değil ama karşılaştıkları kadının ne istediğini anlayamayanlar için (bkz: decoder var yersin?)
  • kadınlar konusunda master yapmış ve onların ruhunun derinliklerinde yatan en ince ayrıntılara bile vakıf
    olan bir pua üstadımız "kadınlara istediklerini değil, onlara ihtiyacı olan şeyleri verin" diyerek bu konuda yapılan ve yapılacak olan tüm tartışmalara noktayı koymuştur.

kadınların istedikleri ile, aslında ihtiyaçları olan şeyler o kadar farklı ki..
    ne yazık ki bundan kendileri bile habersiz..
  • çok sevdiğim birinin ilişkiler hakkında konuşurken söylediklerini aklıma getiren başlık
    "ne istediğimi bilmiyor olabilirim ama ne istemediğimi çok iyi biliyorum."
hesabın var mı? giriş yap