şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • brezilyalı bir fotoğrafçı, marcos alberti, kadın cinselliğini normalleştirmek amacıyla güzel bir çalışma yapmaya karar vermiş. seks oyuncakları satan bir firmayla anlaşarak kadınların orgazm anlarını fotoğraflayan sanatçı, kadınların orgazm öncesinde, esnasında ve sonrasındaki yüz ifadelerini yakalamış. işte 22 farklı kadının dörder karesinden oluşan “o projesi”.
  fotoğraflar ve kaynak
 • 22 numaradaki abla türk galiba. tam olmamış sanki.
 • seksin ayıp, kirli, çirkin olarak görülmediği bir yerde yapılmış güzel çalışma.

  kadınları o kadar bastırıyorsunuz ki kendilerini keşfedemiyorlar. internet ortamında özgürce hesap açamıyorlar bile. sonuç? gülmeyen, mutsuz, kendine dokunamayan kadınlar, onların varlığını sindirip internette sahte kadın profillleri ile ego tatmini yaşayan, takipçi kovalayan erkekler...

  edit: bakın şuradaki yorumlar bile hep kadını bastırmaya yönelik. " ayaküstü nasıl orgazm olmuşlar laaaaaa, 22 az gülmüş kesin türk kızı ". sorguladıkları şeylere bakar mısınız. amaca bak, çıkarılan anlamlara bak.

  bir de sahte olduklarını iddia etmişler. bunu diyenlerin yarısı porno haricinde kadın görmemiştir, emin olun. oradaki abartılı oyunculukları, mimikleri gerçek sanıyorlar.

  edit: bakın görüyor musunuz, fikirlerimiz yüzünden ailemize küfür ediyorlar. ellerinden gelse kör bıçakla işkence ederek öldürecekler. bu kadar vahşi, geri kalmış, kokuşmuş bir zihniyetle karşı karşıyayız. psikolojileri öyle bir hale gelmiş ki, gerçek insanlar yetmiyor bir de hayali karakterler yaratıp onlar üzerinden nefret kusuyorlar.

  biri de primat diyerek saldırmış. sen o kadar gelişmişsin madem, google'da 2 saniyede bulabileceğin bilgiyi neden soruyorsun? " nasıl oluyorlar ki yeaaaaaa, numara yapıyorlar yeaaaaaaaa ".
 • kadınların her an güzel olduğunu gösteren fotoğraftır.
  zira biz orgazm olurken içimizden şeytan çıkıyormuş gibi bir hal alıyoruz.
 • 13 ve 22 türk kızı
  temsili değil
 • 18 ve 22 numaralı kadınlar uyuyayarak orgazm olmuş.

  edit : 17 numarayı tanıma ekleyeyim.
 • 7 numara diyorum ve çekiliyorum *
 • 13. ablaya küçük denk geldi galiba zorlamış kendini dediğim fotoğraflardır. sondaki kadının ise içi geçmiş biraz o kadar.
 • bu kadınlar nasıl ayaküstü orgazm oldu diye sordurtan paylaşımdır.

  bilenler konuya açıklık getirebilirse sevinirim.

  edit: meriçin biri yazdıklarımı kadınları bastırmaya yönelik olduğundan bahsetmiş. biri bu primatın kafasına yazdıklarımın bununla alakalı olmadığını, sadece merak unsuru içeren bir entry olduğunu sokabilir mi?

  edit2: sybian denilen bir oyuncakmış. o ne lan öyle mobil işletim sistemi gibi.