• "seks"i, "sikmek" olarak algılayan erkekler bunun başlıca sebebidir.

edit: biraz da sevişmeyi deneyin lan. inanın daha zevkli.

edit: sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. yoğun gündemde arada kaybolan bazı önemli meseleler de oluyor. bir göz atmakta fayda var.

(bkz: arda için yardım topluyoruz)
  • buraya bile kadından çok erkek yazmış. bi şeyi de bilmeyin susun aq. kadın kendi yazsın, kendini kendi anlatsın. siktirin gidin aq haydar dümenleri.
  • erkeklerdir. yoksa kendi kendimize oluyoruz gayet.
  • ay orama dokunma hihihihi...
    ay şurama dokunma hihihihih....
    ay gıdıklanıyorum hihihihiih...
    ay ben kalkamam, bacaklarım ağrıyor...
    ay ben doğrulamam, başım ağrıyor...
    ay iğğğğrenç ...
  • kadınlar aslında bu konuda erkeklerden daha şanslı. ortalama bir sevişme süresinde iki kesin, bazen üç hatta dört kere bile orgazm olabilirler ve kadın orgazmının erkeğinkinden daha şiddetli olduğu da sanırım artık kabul edilen bir gerçek.

kadın orgazm olamıyorsa tabii ki sorun sadece erkektedir diyemeyiz. bir kere seviştiğiniz kadın size aşık değilse ve ilk sevişme heyecanı gibi bir durum da yoksa ortada çok kolay değildir. orgazm her şeyden önce kadının beyninde başlamalı çünkü. kadın daha çok işin erotizmi ile ilgilenir, eğer o tutkuyu hissedemezse orgazm olamaz. dümdüz bir seks ise yaptığınız farkında olmadan birçok kez orgazm taklidine maruz kalmış olabilirsiniz.

ayrıca eğer cinsel hayatı yeni başlamış bir kadınsa işiniz daha da zor. çünkü çocukluğundan beri tabulaştırdığı, toplum tarafından hep baskılandığı bir konuda rahat olabilmesi zaman alacaktır. burada erkeğin tavrı çok önemli. anlayışlı ve sabırlı olmak zorundasınız.

bazen de şöyle olabilir. mesela siz önseviştiğinizi zannediyor olabilirsiniz kendi çapınızda ama kadın o bitmek bilmeyen anlarda “ne yapıyor acaba bu” diye düşünüyordur ve sonra sevişmeye geçtiğinizde kadın aslında hiç de hazır değildir ve hatta baya soğumuştur olaydan.

yani aslında kadın ritmi tutturursa ve o tutkuyu hissederse daha şanslı evet ama erkekler de hiç böyle şeylere ihtiyaç duymadıkları için şanslı.

ya da en şanslısı aşkla sevişenler. çünkü öyle olunca kendin kadar aşık olduğun insanın da zevk almasını hatta daha da fazla zevk almasını istiyorsun. kadın beyni zaten aşk kontenjanından hazır olaya. iki taraf için de orgazm garantili yani.

açıkcası başlıktaki entryleri okuyunca biraz bilal’e anlatır gibi anlattım. kadınlara karşı her konuda çok ön yargılısınız çünkü. neyse oraları geçiyorum. ne demişler; insanın başka fırsatları olduğu halde onları reddedip hep aynı kişiyle sevişmek istemesine aşk denirmiş.

aşk varsa orgazm da var.
  • maşallah herkes am profesörü.

kadının bile tam olarak bilemediği sorunun cevaplarını erkeklerin sorguladığı bir takım nedenler.
  • bence erkeklerin en çok farkında olması gereken şey, her kadının farklı olduğu.

bana şey gibi geliyor,. sanki son sevişmesinde bir şey öğrenmiş, bir nokta var aklında onu gelip uyguluyor bende. bendeki hissiyat bu:).

düşünsene son seviştiğin kadının acayip hoşuna giden, parmaklarınla yaptığın bişey; başka bir kadını rahatsız ediyor ve sen bu kadına hemen, hiç hoşlanıp hoşlanmadığını test etmeden, son sürat onu yapıyorsun kendinden emin şekilde. kadın da mod düşmesin diye sesini çıkarmıyor. daha ne yapsın, nereye orgazm olacak?

her kadının vajinasının anatomisi farklı, her kadının psikolojisi farklı, fizyolojisi farklı. yani aynı noktadan bir kadın huylanırken bir başkası tahrik olabilir.

keşfetmeye zaman ayırman lazım. yavaş yavaş.

ve bir çok kadın için tahrik olmak için soyunmanıza bile gerek yok. artık ben yazmayım yaratıcılığını kullan. o soyunma öncesi safhayı uzat. hemen memelere dalma bence.

kadınların %60'ı bir partnerle hiç orgazm olmamış. ingilizce kaynaklar diyor bunu bak, türkiye'yi sen düşün. çok büyük bir olasılıkla senin orgazm sandıkların orgazm değildi.

"bu kadın orgazm oldu, ben anlarım, fena titredi, o kadar da fake olamaz." diye bir şey yok. yok yani.

kadına daha sonra soracaksın, cevabını alacaksın. ona güvenmekten başka çaren yok. bu kadının beyninde olup biten bişey çünkü.

bir de hedefleme kadını orgazm etmeyi. o ana odaklanmaya çalış. bunun için hiçbişey yapamıyorsan sadece kendi zevkine odaklan. yani bu bile olayı "kadını orgazm etme projesi"ne dönüştürmekten iyidir, çünkü yapaylık hissedilir. sevişen bir kadın için senin tahrik olman da tahrik edici olmalı sonuçta.

şimdilik eyyorlamam bu kadar. hayrını görün :)

edit: %60'ı " gerçekçi" bulmayan bir yazar, bana kaynak sordu. bir google'layım dedim, ilk karşıma çıkan şu link %75 diyor:))
  • bu kadınlar kendi kendilerine ilk ergenlikten beri, en stresli günlerinde bile rahatlamak için orgazm oluyor da sizle sevişirken olamıyor. siz de hemen “kadınlar olamıyor abiiii” diye uzmanlık taslıyorsunuz. kendi bilginizi filan sorgulamadan konuşuyorsununuz. sorun belki de kadında değil de ondan erkek gibi orgazm olmasını bekleyen toplumda? bir düşünseniz…

izlediğiniz tüm filmlerde sevişme sahneleri erkeklerin gözünden, erkeklerin gücü ile yazılıyor. bu sahnelerin %99.999'ında sex, erkeğin zirveye ulaşması ile bitiyor mesela. normal mi bu? iki kişinin birlikte yer aldığı bir aktivitede sadece bir tarafın faydası gözetiliyor, o fayda olunca da herkesin mutlu olduğu varsayılıyor.

bir film izlediğinizi düşünün, filmde kadın orgazm olduğu an sex bitiyor. bütün sex sahneleri böyle. kadının işi bitiyor, sex bitiyor. sonra bunun diğer tüm filmlerde ve kitaplarda filan da karşınıza çıktığını hayal edin. her seferinde "kadın emeline ulaştı ve sex bitti" denilsin. ileri götüreyim, sexin %90'ı kadının çeşitli yöntemlerle uyarılmasından ibaret olsun. misal penetrasyon es geçilsin, seksin içine konmasın. kadının işi bitince de erkek de mutlu olsun. ve bitsin. erkeğin de tatmin olduğu mesajı verilsin. ama nasıl olduğu tam belli olmasın. sonra da erkekler orgazm olamıyor, nasıl olamıyor, nedir bunların sorunu diye bir dolu lakırdı dönsün. hepsini de kadınlar yapsın. erkekler konuşmasın bile. çok saçma değil mi? bence de. ama tam tersini dayatıyorlar kadınlara.

bu işin sonucunda kadınlar “bende bir sorun var, ben orgazm olamıyorum” diye kafaya takıyor. başkasıyla konuşamıyor da. erkekler de bu esnada “tatlım sende bi sorun var, ben çok iyiyim bu konuda ama sorun sende. rahat değilsin, psikolojik sorunların bile olabilir” gibi bir sürü saçmalıkla kadını aşağı bastırıyor.

oysa çok basit, kendi kendine tatmin olabilen bir kadın, seviştiği kişiden nefret edip kusacak halde değilse, sevişme sırasında orgazm olur. olmaması için ekstrem şartların olması lazım: ağır depresyon vs. ama burada kilit nokta “sevişme sırasında”, bu sevişme = penetrasyon değil. kadının orgazm olabilmesi için kendisine dokunması, dokundurması ya da oral bir deneyim yaşaması gerekli. bu kadar. erkekten farklı bir mekanizma. sizin gir çıkınızla olmuyor.

tekrar ediyorum: kadınlarla erkekler aynı şekilde orgazm olmuyor. bunu çıkarın kafanızdan. klitorisin uyarılması gerekli. yani biraz dil dökün, el emeği verin. gir çık gir çık kasıp, kadını sex makinası olduğunuza ikna etmenizin bir anlamı yok.

demem o ki kızlar sorun sizde değil. sizi ille de kendileri gibi görmekte ısrar eden, emek vermeyip bir de üstüne "yatakta harikayım" diye hava atmak için yaşayan erkeklerde. kendi kendinize orgazm olabiliyorsanız, sex sırasında olmamanızın tek sebebi seksin sadece erkek emeline odaklı yaşanılması gerektiğini düşünen kafalar ve uygulamalar.

sevişmek iki tarafın da emeline hizmet etmesi gereken bir şey. sizinle sadece penetrasyon ile sevişen, kendi orgazm olunca da “bitti” kafasına giren erkekle sevişmeyin.

genç kardeşlerim, siz de klitoral uyarıma odaklanın, kadını da teşvik edin. sevişmek zaman gerektiren, öğrenilen bir şey. istekler her zamam dile getirilmez, biraz gözlem yapmak, teşvik etmek lazım. utangaçsa karanlık ortam yaratın misal. kendi vajinasından rahatsızsa onu beğendiğinizi belli edin. onun çıplaklığından hoşlandığını bilmesi bile önemli bi adım. onu sadece sex makinası olarak görmeniz halinde bile sizinle orgazm yaşamak istemeyebilir. sadece bir miktar zevk ile olayı kapatır ve kendisini size açmayabilir. sağlıklı ve mutlu bir cinsel ilişkide güven çok önemli.

eğitim şart.

selam ve dua ile

açıklama ve fayda editi: gençler biz kadınlar penetrasyondan sizin kadar fayda görmüyoruz ve orgazm ile neticelenmiyor **:ben ve samimiyetine inandığım arkadaşlarımın` * * o sebeple gençlere tavsiyem kafalarından bunu çıkarmaları. kadının orgazma ulaşması için kendisine dokunması ya da birisinin dokunması lazım. * * * çözüm basit o yüzden; ya pozisyon olarak kadına kendisine dokunma şansı tanıyın, ya siz işiniz bitince dokunun/dokundurun ya da oral sex ile parti halinde bir orgazm yaşatın. böyle bakınca çok basit.

disclaimer: ben penetrasyona ne orgazmlar yaşatırım abileri ve ben penetrasyonla süper orgazmlar yaşardım kadınlarıyla denemeyin. hayatında kendi kendine bile orgazm olamamış kadın kişiler için ise önce bireysel orgazma yönelin. böyle tanıdığım insanlar oldu. bu konuda biraz bireysel olarak çalışmak gerekli. orgazm olmanın önünde komple bireysel bir engelleri vardı belki de bilemiyorum. ama kendi kendine bunu yapmamış kişi sanmıyorum ki kompleks bir seks ortamında yapabilsin.
  • adamın yaptığı listeye bak sanki aşure tarifi veriyor bir nohutla nar eksik mk.

ayrıca kadınların kabahati daha çok, ekşiden bir erkekle takılsa orgazm olurken zevkten kuzey kore liderini gören kadınlar gibi ağlardı(!) malumunuz ekşi erkeği olmanın birinci kuralı partneri duvardan duvara çarpmaktan kötürüm etmektir. biz gariban tayfa da muzun içinde afrika'dan gelen böcek gibi sözlüğe girdik.
  • 1-) kadını seks objesi olarak görüp birlikte kalitesiz vakit geçirmek;

2-) kadının sizden etkilenmemiş olması veya aşık olmaması;

3-) küçük dokunuşlar yapmamak, ön sevişmeden kaçınmak ve kadına bu acele hali hissettirmek.
hesabın var mı? giriş yap