• özleyen ve özlediğini içtenlikle söyleyen ama karşısında bir öküz bulan kadın/lar/la tanışmamış yazar beyanidir..

bir kadının özlemi ne kadar sürüyor biliyor musunuz siz?
    bilmiyorsunuz konuşmayın bari..
  • hayır öyle değildir o kuzucum.

senin özlemeni istediğin anda artık özlememiş oluyordur sadece.
  • kadınların bu şekilde davranmasının büyük sebebi çevre. çevredeki saçma sapan insanlar, saçma sapan duygular, saçma sapan değerler.
    özlemek insan için. kadınlar da insan.
  • deli gibi özledim.

saçmalamayın.
  • sevilmemiş yazar beyanı.

edit: yazar kaçmış
  • artık şansım nasıl yaver gittiyse hiç denk gelmediğim kadındır.

böyle bakınca da, sanımca, kendileri benim için yok hükmündedir.

yanlış önermedir.
  • böyle başlıklara bakınca ciddi ciddi önce başlığı sonra da kendimi sorguluyorum.
    kadın da özler niye özlemesin kadın robot mu arkadaşım? bakınız şahsen şuan köpek gibi özlüyorum, görmesem özlüyorum, gördüğüm halde bile özlüyorum kısacası özlüyorum işte. kadın da özler ama siz de ya sevmeyenine ya da belli etmeyenine denk gelmişsiniz demek ki bu kanıya vardıysanız.
  • kadinlar erkeklerden daha fazla ozler. normal iliski olarak baktiginizda bir kadinin hayatina dokunmak zordur, oradan ciktiginizda tabiki herkes gibi kendini guclu gosterecektir. sanki hic yokmussun gibi! lakin kimse zaman harcadigi emek verdigi insani unutmaz
  • kadınların etrafında erkeklerin etrafında olandan çok daha fazla koşturan olduğundan kadınlar özlemek için vakit bulamaz
  • yok öyle birşey dediğim hede. block listesini ne icin kullanıyorum sanıyorsunuz. özlemek sorun değil ardından yapılan gereksiz eylemler sıkıntı oluşturuyor.
hesabın var mı? giriş yap