şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
566 entry daha
  • (bkz: salak yemin ederim gerizekali)
    (bkz: agir issiz)

oglum sanane. aci esigi dusuk olur, kist problemi olur, usutmus olur ya da en kotu simarmak istiyordur. zaten gelip sana simarmiyo, git sevgiline soyle.. sanane milletin regl sancisindan.
    tanim: kadinlarin yarisindan fazlasinda gorulen ve hayat kalitesini oldukca dusuren, bu durumu yasamayan sacma insanlarin abarti olarak gordugu, aslinda abarti olmayan durumdur.
  • en başta belirttiğim gibi nasılsa erkekler yaşamıyor ya abart abarta bildiğin kadar

bir kerede farklı bir şey çıksın ağzınızdan ya tamam sizsiniz.

kadınların en fazla 10 % nun şiddetli geçirdiği ama bir çoğunun ilgi çekme , erkeklere ' biz de sizin kadar aci cekebiliyoruz , güçlüyüz, kadınız ' mesaji vermeye çalışmasından ibaret ağrı.

karşı cinsin huylarını az çok tanıyan herkes bunun böyle olduğunu bilir.
  • her şeyi ben bilirimci ve empati yoksunu erkeklerin düşündüğü saçmalık.
    sırta vuran ülser ağrısı yahut böbrek taşı düşürme durumunu yaşayanlar bir düşünsünler yaşadıkları sancıyı, üstüne de hormonal dengesizlikten kaynaklanan duygu durumu değişimlerini eklesinler. grip olup 1 hafta yatağa düşünce ölüyorum diyenler de çıkarsın kelemleri kağıtları yazılı yoklama yapacağım.
  • 13 yaşında regl oldum. ve yıllarca sancı çeken arkadaşlarıma tuhaf tuhaf baktım.yalandan yapıyorlar sandım.17 yaşımdayken bir sabah uyandım yatak kan gölüne dönmüş. pijamam dizlerine kadar kan olmuş. 3 gün boyunca o acıyı çektim. anlatmaya çalışsan anlatılmaz, tarif edilemez bir sancıdır.koskoca insanları çocuk gibi ağlatır bu sancı.ilaç almak ise adet döngüsünü bozduğundan almam.ayaklara, kasıklara sıcak su konup yatılır.
  • cükü kanasa korkudan komaya girecek yazar beyanı.
  • çükü katır katır kesilip dikildiği halde komaya girmeyen yazar beyanı

tekrar deneyin.
  • hayır yani 10 yaşından bu yana çekiyorsun bunu. 30 yaşına gelmişsin, 20 sene olmuş. hala mı alışamadın yahu? cidden abartıyorsunuz bazen.

ki bir de kadınlar 1 milyon yıldır regl oluyorlar. evrim bu ağrıya çare bulamamış mı hala?

çok saçma. alışın artık şu sancıya. öyle sürekli 20 yıldır her ay sancı çekilmez.

edit: sevgili kadınlar, hadi erkeğimiz biraz alık, biraz aptal ama siz de mi yahu? şu entrynin espri, sarkazm vb olduğu her halinden belli değil mi? peki ya bana dm ile küfreden sevgili kızlarımız, kadınlarımız... kesin böyle davranmanızın sebebi şu an regl halinde olmanız, ki başka açıklaması olamaz.
  • kadınların o sancıyı abarttığını söyleyen hemcinslerim aynı sancıyı yaşadıklarından dolayı mı bunu söylüyor çok merak ediyorum gerçekten.

eğer bir kadın, kadınların abarttığını söylese anlayabilirim de bir erkek yaşamadığı sancının şiddetini nasıl bilip yorum yapıyor merak ediyorum.

kadınların regl sancısı sırasında abartılı tavırlar sergilemesi türü bir başlık daha doğru olurdu. bunu tartışabilirdik.
  • anestezisiz kanal tedavi yaptırmış, kırık elmacık kemiğiyle yaşamış biri olarak bir keresinde regl sancısından bayılmışlığım dahi var. ne kadar daha abartabiliyorlar ki acaba kadınlar?
  • hiçbir ölçüm, deney ya da kıyas imkanı olmayan bu zeka yoksunu argümanı yine de inatla tartışmanın gelip dayandığı bir nokta var, ki birkaç entry yukarıda da
    bir örneği görülebilir: sünnet.

sünnet denilen hadisenin çok kıymetli uzvunuzla alakalı olması onun yüzünüzdeki ya da sırtınızdaki bir beni aldırmaktan farklı olmadığını bilmelisiniz sevgili düşük zekalı arkadaşlarım. her ikisinde de lokal anesteziyle bir deri parçası vücudunuzdan alınır ve dikiş atılır. ha, operasyonun taşaklısını deneyimlemek istersen sana sezeryan öneririm. ama dur bi dakika... onu da yalnızca kadınlar oluyor, tüh.

bunun ötesinde dediğim gibi "regl ağrısının abartılması" gibi bir konu hakkında konuşulması bile ortalama üstü herhangi bir zekaya hakaret olacağından o konuda bir şey diyemiyorum. mecburi tanım: tek haneli iq'ları yoran karşılaştırma.
64 entry daha