şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
659 entry daha
  • her kadının aynı ölçüde hissetmediği, hatta aynı kadının her zaman aynı ölçüde hissetmediği bir rahatsızlığı neye göre mukayese edilebiliyorsunuz? bu meret öyle bir şey ki bazen hayat kaliteniz hiç azalmazken, bazen içinize resmen şeytan giriyor.

burada bahsedilen şey her şey mükemmelken gereksiz trip yapma hali ise, katılıyorum. ama dışarıdan bakarak bunu bilemezsiniz.
  • arkadaşlar, bu tür şeyleri çeken bilir. bir erkeğin sadece kadınların deneyimleyebildiği bir durum üzerinden ahkam kesmesi, kusura bakmayın ama, ahmaklık!

regl sancısı, her halükarda insanın yaşam kalitesini doğrudan etkileyen ve düşüren bir şey. regl döneminde, çok yoğun bir ağrı olmasa bile her şeyden önce enerjiniz düşer, hiçbir şeyden keyif alamaz hale gelirsiniz!

kaldı ki bazı zamanlar, ağrı o kadar şiddetli bir halde gerçekleşir ki her şeye lanet edersiniz, keşke ölsem de şu ağrı dinse artık hissetmesem falan dersiniz. o yüzden hiç kimse öyle bilip bilmeden konuşmasın, özellikle de erkekler!
  • ilgi çekme çabasından başka bir şey deği.

her ay olan bir döngüyü bu kadar abartmak, çikolataya boğulmak, erkeklere eziyet etmek vs. hepsinin kurmaca olduğunu düşünüyorum.
  • erkeklerin sabah ereksiyonunu abartması ile yarışır. değil mi?

cinsel organınızdan 5 gün kan gelse dünyayı yakarsınız, kadınlara laf ediyorsunuz.
  • (bkz: kadınların regl sancısını abartması konusunun abartılması)
  • metroseksüel olacağız diye ağlaya ağlaya kaşlarını aldıran erkekler mi söylüyor bunu?
  • arttırıyorum, iki doğum yaptım ikisi de baya normal böyle sancılı falan ama doğumlarda sancılar 10 dk da 3-4 gelir, aralarda dalarsınız yorgunluktan ve biter. bitebilen bişey doğum. ben 48 saat durmadan regl sancısı çektiğimi bilirim, her ay yaa her ay. ve hiçbir sağlık problemim yok. öyle ki durmaksızın bir acı, ilaç falan fayda etmediği gibi kusma ishal diyare ne ararsan var. kadın olarak lanetlendiğini düşündüğün zamanlar.
  • kişiye hatta aydan aya değişir hiç ağrı hissettirmiyor bazen. bazı zamanlarda da öleceğimi düşünecek kadar büyük sancılar çekiyorum kesinlikle abartı değil
  • sana beyaz donunu ıslatıp 3-4 saat ıslak ıslak gezmeni üstüne de ağrın olmasını niyaz ediyorum delikanlı.
3 entry daha