• (bkz: salak yemin ederim gerizekali)
    (bkz: agir issiz)

oglum sanane. aci esigi dusuk olur, kist problemi olur, usutmus olur ya da en kotu simarmak istiyordur. zaten gelip sana simarmiyo, git sevgiline soyle.. sanane milletin regl sancisindan.
    tanim: kadinlarin yarisindan fazlasinda gorulen ve hayat kalitesini oldukca dusuren, bu durumu yasamayan sacma insanlarin abarti olarak gordugu, aslinda abarti olmayan durumdur.
  • bir erkeğin açtığı başlık
  • regl sancısı vücudun diğer bölgelerindeki hiç bir acıya benzemez. şiddeti kadından kadına ve kişinin o ay kendini sıcak tutmamasına, üşütmesine vb. sebeplere göre değişiklik gösterir. hatta bazı kişiler sırf bu ağrıdan ağrı kesici iğne yaptırmak zorunda kalır. abartıp abartmadığını bilemezsiniz, ayrıca abartsa ne olur. aşırı ağrısı varsa yatağına girer ağrı kesicisini alır uyur dinlenir. rahat bırakın kadını
  • erkeklerin bilmedikleri şeyler konusunda atıp tutması.
    grip olunca bile çekilmeyen bir cinsin abartıyosunuz diye yorum yapması.
    her şeyi biliyorsunuz siz zaten
  • her şeyi ben bilirimci ve empati yoksunu erkeklerin düşündüğü saçmalık.
    sırta vuran ülser ağrısı yahut böbrek taşı düşürme durumunu yaşayanlar bir düşünsünler yaşadıkları sancıyı, üstüne de hormonal dengesizlikten kaynaklanan duygu durumu değişimlerini eklesinler. grip olup 1 hafta yatağa düşünce ölüyorum diyenler de çıkarsın kelemleri kağıtları yazılı yoklama yapacağım.
  • cükü kanasa korkudan komaya girecek yazar beyanı.
  • bir şeyi , sadece bir şeyi de bilmeyin be arkadaş ya
  • çükü katır katır kesilip dikildiği halde komaya girmeyen yazar beyanı

tekrar deneyin.
  • katiyen abartıldığını düşünmüyorum. içi boş organların spazmı çok kötü olur (böbrek, mide, barsak gibi). kişiden kişiye, mevsime, ruh haline, su tüketimine gibi birçok sebebe bağlı spazmlar olabilir. bazen geldiğini hiç farketmiyorum ama çoğunda uykumdan uyandıracak kadar yüksek şiddette spazmla uyanıyorum ve 1 saat boyunca geçmiyor. o 1 saatlik süre içinde iki lokma bir şey yiyip ağrı kesici alıyorum bitki çayı içiyorum 10 dk sonra olduğu gibi kusuyorum ve elimde ayağımda asla güç olmuyor kafam çalışmıyor ölmeden önceki dakikalarımmış gibi hissediyorum. evet gerçekten çok abartıyoruz. biz de bayılmıyoruz bu duruma ama mecburen içindeyiz. zaten bunlar bilimsel olarak kanıtlanmış ve bazı ülkelerde izinli olunan durumdur. türkiyede de doktora rapor istemek için giderseniz verirler ama bunu her ay hangi şirket veya iş yeri kabul eder? gerçekten neden bu kadar kadınların üstüne gidiliyor anlamıyorum. kol kılımızıdan reglimize başlı başına sorunuz gerçekten ne pis mahlûklarmışız biz be. maymundan 5dk evvel doğmuş saçı sakalı birbirine karışmış erkekler bi nezle olunca dünya başlarına yıkılıyor ama kadınlar regli çok abartıyor.
hesabın var mı? giriş yap