şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tanım: "siz o ağrıyı çekseniz ohoo, anlayamazsınız ," hede hödö diye çırpınacak regl duyarı kasacak femenazilerin doluşacağı başlık.

kadınların bu şımarıklığını maddeler halinde anlatalım.
    1. karnım ağrıyor ve sana bu sebeple kötü davranabilirim bu benim hakkım.
    2. karnım ağrıyor ve yaptığım tüm saçmalıkların sebebi regl olmam bunu alttan almak zorundasın.
    3. karnım ağrıyor ve dünya benim etrafımda dönsün.
    4. karnım ağrıyor ve tam olarak kendimin bile açıklık getiremediğim ruh halimi sen anla.
    5. karnım ağrıyor ve..
    6. karnım ağrıyor v..
    7. karnım ağrı.....

nasıl grip olduğunuzda kimseye bu denli afra tafra yapmıyorsanız,
    nasıl kabız olduğunuzda bunu bir ilaçla değil de insanlara trip atayım geçsin demiyorsanız

bunu bahane ederek bir hafta dahi olsa erkekler üzerinde baskı kurup, dünyayı kendi etrafınızda döndürme gibi bir lüksünüz yok.

edit: arkadaşlar mesaj kutum sizin pms döneminizdeki sinirinizi atacağınız bir yer haline geldi lütfen.
  • 10/10 'luk bir şımarıklıktır.

dilim bu şımarıklığı anlatmaya dönmüyordu. eline sağlık.

edit: gören de bunları emekçi falan zanneder. doğuştan sahip olunan bir özellik yüzünden şımartılmayı hak olarak görmek, şımarıklığın ta kendisidir. o kadar acı çekiyolarmış, bi zahmet katlanacakmışız. neden ? ben mi yarattım seni ? o acının sorumlusu ben değilim. meriçler de bunu öyle içselleştirmişler, benimsemişler ve normal görmeye başlamışlar. götümle gülüyorum lan size. her şeyin bir sınırı var. burada bahsedilen şımarıklık, hakikaten şımarıklık. biyolojik bir olayı kullanarak muhatapı manipüle etme seviyesine varan şımarıklık. anladın ?
  • bazen allahim ben regl olsam da su simarikligi cekmesem dedirtir.
  • olum manyak mısınız? zaten normal bir gününde dahi dengesiz bir varlığın hormon kaynadığı bir dönemden bahsediyorsunuz sadece şımarıklıkla atlatabiliyorsanız öpün başınıza koyun, kafasını koparırlar adamın.. şımarıklıktan şikayetçi herkesin içme suyuna östrojen karışır inş...
  • hiç şikayet etmedim ama böyle bir şımarıklık var bizim kadınlarda. normal zamanlarda davrandığımdan daha fazla şefkatli davranmadım ama bu dönemlerde aldığım tepkiler "çok iyisinler, falanlar" acayip! anladığım şey o dönemde ne yaparsanız kat kat bize geri döneceği. işler kötüye giderken hiçbir tanesine iyi davranmadım. bazılarına hiçbir zaman iyi davranmadım. hak etmediler işte.
  • etrafınızdaki birkaç kişiye bakıp genelleme hastalığına tutulmuşsunuz gibi geliyor bana. evet biraz farklı davranabiliyorlar ama el insaf; bunu da mı eleştireceğiz şimdi. biraz sabırlı olursanız muhatabınız da daha sabırlı olabilir. o dönemin psikolojik etkilerini herhalde yaşayan bilir ve herkesde farklı etkilere yol açabilir. not: xy
  • 9 ay 10 gün karnında çocuk taşıyanların yapabileceği şımarıklıktır.

salak salak konuşmayın, birçok kadın sırf bu ağrı yüzünden gidip hastanede ağrı kesici iğne yaptırıyor, eli ayağı tutmuyor. hepsi de sizin gibi gerizekalı erkeklerin sperminden bir adetin gelip kendi yumurtasına konması ve bunun sonucunda oluşacak bir çocuğu karnında taşıyabilmek için olan bir biyolojik süreçten kaynaklanıyor.

boş yapmayın yani.

fazladan not: yurt dışındaki kadınların da bu konularda kendilerinin yazıp, çizdiği ve yayınladığı +18 karikatürler var ama tabii siz "türk kadınları"nı aşağılamaktan geri durmayın. hemen "şımarık" yaftasını yapıştırın. lütfen.
  • regl'i sadece karın ağrısından ibaret sanan birinin saçmalığı..