şükela:  tümü | bugün
125 entry daha
  • vücudunun içinde insan büyütebilen bir canlının, sonuna kadar hak ettiği şımarıklıktır.
    her ayın 1 haftası yediyüzbin tane hormon değişikliğiyle altüst olan bir bedene, ağrıdan acıdan kıvranırken hala mesai saatinde ofiste olabilme becerisine, ve bunu sizlerin baskısı yüzünden "çaktırmama" zorunluluğuna(!) sahibiz, siktirin gidin bi zahmet.

çükünüzün yanında taşıdığınız pinpon toplarına sıkı bi tekme yiyin bi defa, her ay 1 hafta boyu o ağrıyı çekin, sonra gelip bikbik edersiniz burda. hadi canım, kenardan.
  • (bkz: pussy pass)
  • yalnızca karnım ağrımıyor, sancım var ve hormonal dengem şaşıyor. parmağı kanasa ağlayan annesinin kuzusu paşası beni anlamaz ama ben kanıyorum, bu sırada öğretilmiş bir temiz hissetmeme durumuyla başa çıkmaya çalışıyorum, sancıdan duvara tırmanıp tepesinde ağlayacak durumdayım ama yaşamımı ve o günümü regl ele geçirmesin diye hiçbir şeyim yokmuş gibi davranmaya çalışıyorum. ve bu sırada ped-tampon-menstrual kap arasında gidip gelirken hâlâ sağlık ve hijyen gibi endişelerle de uğraşıyorum. değil üç-dört gün, değil bir gün, bunu üç saat yaşayın da tekrar konuşalım.

bir de bu dönemlerde beliren çikolatacılar, sıcak su torbacılar falan var. ya ben battaniyenin altında ağlamak istiyorum belki, bir rahat bırakın.