şükela:  tümü | bugün
  • uzun zamandır yaptığım gözlemlere dayanaraktan açıkça söyleyebilirim ki kadınlar sadece flortlestiği,hoşlandığı ve ileride hayatına girebilecek erkeklerin esprilerine,sakalarina gülme eğilimi gosteriyorlar.

hayatına bir gün dahil olamayacak bir erkeğin dediklerini çok ciddiye almıyorlar aslında.

erkekle kadının en belirgin ayristigi nokta bence burası.

edit:iş yerinde ve ortamlarında bulundukları erkeklere güldüğünü ifade eden arkadaşlar bence siz beni yanlış anladınız.ne tarz bir gülmeden bahsettigimi bu gözlemi yapmış insanlar çoktan anladı bile.

edit-2:özel mesajdan ben ne desem bana gulen kadınlar var gibi gelen mesajları görünce hala dediğimin anlasilmadigini gördüm.

şöyle örnek vereyim; kalabalık bir ortamda bulunuyorsunuz,muhabbet harika ilerliyor.surekli konuşuyor,konudan konuya atliyorsunuz.ortamda ilginç bir şey farkediyorsunuz.bir az önce yapılan saçma sapan espriye merve gulmemis hatta ve hatta beğenmediği erkek yaptığı için ne kadar salak olduğunu düşünmeye başlamıştır bile.aradan beş dakika geçiyor aynı muhabbet tekrar ederken kızımız merve aynı esprinin berkecanin ağzından döküldüğünü görüyor ve basıyor kahkahayı,ardından gelen ya berkacan sen de ne kadar komik birisin tarzında ovgulerle devam ediyor muhabbetin geri kalanı.az önce neredeyse aynı konuya,aynı mizahla yaklaşan behzat kardeşimiz de bu olaya bir anlam veremeyerekten.

kadınların sadece.hoslandigi erkeğe gulebildiklerini fark ediyor.

hikayelestirilmiş versiyonuyla umarım daha anlaşılır olmuştur.
  • cem yılmaz olmadığıma göre doğru olmayan önerme, yoksa kedi gibi bir kucaktan öbür kucağa gezmem lazımdı
  • su götürmez bir gerçektir.

kadınlar çok sinsiler çoooook.

t: bir tespit.
  • hiç tanımadığı birisiyseniz sebebi (bkz: güldü verecek) mottosuna maruz kalmamaktır ancak tanıdığı halde gülmüyorsa büyük öküzlük yapıyordur veya siz öküzsünüzdür.
  • yine bir aklına gelen şeyin, bir tek kendi aklına geldiğini sanan bir salakla karşı karşıya kalmamıza sebep olan durum. bkz vermeyeceğim gerçekten yoruldum ben miyim bu sitenin kerizi.
  • keşke bunu o da bilse.
    tanım: tespit olmasındansa herkes tarafından bilinmesi istenen gerçek.
  • edite kadar okuyunca; gözlemin yanlış olduğunu düşündüm fakat editte bahsedilen "o biçim gülmek" açıklamasıyla hak verdim. yalnız bu sadece kadına özgü bir durum değildir benim gözlemlerime göre. *
    erkekler de hoşlandıkları kadına farklı, diğer kadınlara farklı gülümser. bu içgüdüsel bir şey değil mi? hoşlandığın insana karşı daha farklı olursun illa.
    o hoşlanmak bu hoşlanmak mı kuşku düştü şimdi içime ama uykum var. ilk aklıma gelen buydu. yarın ayık kafayla okurum bir daha. belki başlı başına yanlış düşünmüşsümdür. birçokları gibi bu da çöp olur. *
  • piç erkeklerden hoşlanır kadınlar