şükela:  tümü | bugün
  • kadınların her alanda ön plana çıkamamasının altında, kadınların icinde bulunduğu olumsuz şartların olduğunu göremeyen, eşini sadece seks objesi olarak görmüş adamlardan olma genetiği bozuk zigotların dile getirebileceği düşünce.
    edit: başlık başa kalmış yine.
  • en önemli besin kaynağı; anne sütünü yok sayarak yazılmış cümle.
  • çok doğru bir mantık. ne de olsa insanın gerekliliğine bulunan icatlar, dünyada adını duyurma vs olarak bakıyoruz... bir bakalım bu erkeklerle dolu listede bir tane türk erkeği var mı? yok. o zaman bu saçma mantığa göre o kadar akıllı olan cinsleri içinde bile türk erkekleri hiç bir boka imza atamamıştır. dünya hiçbir işe yaramayan türk erkeklerini eleyerek güçlü erkeklerle yoluna devam etmelidir.

- merhaba ben peter, ışınlanmayı buldum.
    - ben de mustafa, erkeğim; ne çok ortak noktamız var değil mi? ben de otomatikman senin kadar zeki sayılıyorum erkek olduğum için, ehehe.
    - fuck off, mustafa.
  • en önemli besin kaynağı anne sütünün yokluğundan yazılmış cümle . uzmanlar bebeklerin zeka gelişimini ve bağışıklık sistemini desteklemesi açısından ilk altı ay sadece anne sütü öneriyor. hıhı evet.
  • kadınlara çalışma, okula gitme ve hatta yaşama! şansı vermeyen adamların sıçtığı tespit.
  • çakma otör repliği. hah o da esther vilar özenmesi ya neise :)
  • eksik bir önerme. eğer dünya'yı erkekler yönetiyorsa, bugün içinde bulunduğu durumdan yola çıkarak, erkeklerin dünyanın içine sıçmaktan başka bir işe yaramadığı açıkça görülüyor.
  • yetiştirdiğimiz erkeklerin tamamına bakınca gayet açık,anlaşılan durum. işe yarasaydık zaten işe yarar adam yetiştirirdik. sorun tamamen bizde. evet.
  • id ego süperego dans üçlüsünde id'in kuracağı cümledir. bu önerme bir kadın id'i tarafından oluşturulsa "erkeklerin üreme dışında bir işe yaramaması" olarak karşımıza çıkabilirdi. evrim devam eden sürekli bir yolculuk, kimileri hala gelmeye çabalıyor.
  • yok edilen o libidodan geriye hiç bir şey kalmayacağını anlatan zihniyetin itirafı.