• en önemli besin kaynağı; anne sütünü yok sayarak yazılmış cümle.
  • çok doğru bir mantık. ne de olsa insanın gerekliliğine bulunan icatlar, dünyada adını duyurma vs olarak bakıyoruz... bir bakalım bu erkeklerle dolu listede bir tane türk erkeği var mı? yok. o zaman bu saçma mantığa göre o kadar akıllı olan cinsleri içinde bile türk erkekleri hiç bir boka imza atamamıştır. dünya hiçbir işe yaramayan türk erkeklerini eleyerek güçlü erkeklerle yoluna devam etmelidir.

- merhaba ben peter, ışınlanmayı buldum.
    - ben de mustafa, erkeğim; ne çok ortak noktamız var değil mi? ben de otomatikman senin kadar zeki sayılıyorum erkek olduğum için, ehehe.
    - fuck off, mustafa.
  • ortaya atanın anneciğine üzüldüğüm önermedir.
    bileydi doğurmazdı herhalde.
    ilkokul öğretmeni, kardeş, sevgili, abla, arkadaş, teyze, nine vs. bu denyoya emeği geçen tüm kadınların da hakkı helal olmasın.
  • kadınlara çalışma, okula gitme ve hatta yaşama! şansı vermeyen adamların sıçtığı tespit.
  • hayatında seks eksik olan kişilerin düşündüğü durum.

tabi ki sen bulsan ancak seks için kullanacaksın ama, sana da kim verir?
  • beyninden işeyen erkek söylemi.

özet geçmek gerekirse; ***
  • ''olm sandviç de yapıyorlar lan'' -bi' arkadaş
  • seks başta olmak üzere içinde ve dışında hiçbir işe yaramayan kişilerin söylemi.
  • seks dışında bir işe yaramayan erkek söylemidir. evet , genel durum budur fakat çoğu erkek maalesef bu işe bile yarayamayacak durumda. çok yazık. bunlar hep oksijen israfı
hesabın var mı? giriş yap