şükela:  tümü | bugün
  • keşke kardeşlerim, o yarım çükünüzü penetre etmeseydiniz.. keşke kadınınızı sadece parmaklasaydınız ve ''sokmadım ki tatmin olmaması çok doğal'' cümlesinin arkasına sığınabilseydiniz.. ama penetrasyon oldu, kadınınız yalandan çığlıklar attı ve siz 2 dakika, evet tam 2 dakika sonrasında boşalınca, o gözlerini devirdi, kötü kaderine içinden lanetler yağdırdı..

ve büyük ihtimalle, sizden başka bir partneri yoksa, tuvalette sizin yarım bıraktığınız işi bitirmeye gitti..

ve siz ertesi gün arkadaşlarınıza ''şunu yıktım, bunu siktim'' diyerek yalandan yatak maceralarınızla hava atmaya kalktınız..

ama siz seks yapmadınız, sizin yaptığınız şey ''mart kedisi gibi yalanmaktı'' kardeşlerim..

ve bu acı gerçekleri keşke ingiliz bilim adamları, uyduruk bulvar gazetelerinde yayınlasalardı ve bizler ''abi onlar götlerinden uydurup uydurup yayın yapıyorlar'' diyerek kendimizi avutabilseydik..
  • tahrik edici olur, sorun değil.
  • orgazm olamadığı için çektiği ağrıyı dindirme amaçlıdır.
  • bence erkeklerin seks sonrası mastürbasyon yapması kadar normal ve doğal olan önermedir. zira bence ne seksin yerini mastürbasyon tutar ne de mastürbasyonun yerini seks. ikisi de cinsel haz veren eylemler ve kavramlar olmasına karşın benim ikisinden de aldığım haz farklıdır.
    birinde cinsel hazzı bir karşı cins ile paylaşmak, dokunmak, öpüşmek ve etkileşim varken, diğerinde kendini tanımanın güzelliği vardır.
  • birilerinin fena azdigini sanmama neden olan beyanat. ya da basarisiz bir deneyim yasadi.

tutturmus da bir yarim cuk diye allahim yarabbim ya, sanirsin hepsi birer kaplan yatakta. dogrudur ki erkekler olarak cok daha klay ulasiyoruz orgazma ama yani bi bosaldik diye sanmayin ki biz de hayalimizdeki seksi yasiyoruz her seferinde. yani bu sadece karsi tarafin performansina bagli bir sey degilz zaten bence, uyum ve daha bir kac cevresel faktor de var. yani sonunda orgazma ulasmis olsak bile, sadece masturbasyon yapmaktan ya da baska bir partnerle opusmekten bile daha az keyif aldigimiz seks deneyimlerimiz oluyor bizim de.

yani gun olur yarim cuke kurban olursun....
  • bencil bir erkeğin yaptığı zulümdür. ibneliktir..

olm hayvan gibi şiy yapıyorsunuz ya..