• bu konuda erkeklerin sandıklarından çok daha berbat (partnerin zevk almasını zerre umursamadan) sevişmesi, kadınların da bu yüzden eh nasılsa tatmin olmiycam ne diye başliyim diyerek seksi bu verili haliyle kabul etmesine dair bir makale vardı ama bu makaleyi sunan kadına da "hehe mehe seni iyi datmin edememişlerdir de ondan, oraya gelirsem hepinizi datmin ederim" cevabı verilme ihtimali bu topraklarda yüzde 897553 olduğundan bu konuyu burada kapatıyorum. herkese hayırlı kafa sikişler.

edit: makale için http://m.bianet.org/…zm-zahmeti-degerinden-fazla-mi
  • türk erkeği saptamasıdır. bir kadının kendisiyle sevişmek istemediğini kabul etmek yerine aseksüel olduğunu kabul etmesi kolay gelir çünkü.

kadınlar da seksi sever, ihtiyaç duyar, bunu bilen erkekler de genellikle sevişmek istedikleri erkeklerdir. gerisi için hayat acı, hayat zor, hayat kötü.
  • hakkında yorum yapanların çoğunun erkek olduğu tespit.

kadın sekse ihtiyaç duymazmış. he anam he

öyle de bir duyar ki şaşkınlıktan dudağın uçuklar hem de... sadece bu arzularını gizleme konusunda erkeklerden daha iyidirler.

yani yukarı dönüp dönüp tekrar okuyorum ve gülüyorum tespitlere. ''kadınlar sekse ihtiyaç duymaz, aşık olmak ister, imza: erkek''... sanki kırk yıllık vajina sahibi gibi de iddialı ama *

edit: kadınım.

zorunlu edit: ulan evliyim be. ıhtiyaclarimi dusunenlere tesekkur ederim. ama biraz acmam gerekirse; ufak bebemiz var. kocamla ayni evde hasret yasiyoruz. uyumak bilmez, erkenden zimbirdayip kalkar, surekli aglar; ikimizi de haşat etti. bu konuyu da gorunce yazma geregi hissettim. gerginim. plazalarda calisan hic evlenmemis, stajyerlerin ve genc kadin calisanlarin korkulu ruyasi o kadin yoneticiler gibiyim. aşktan olsagerek...

kadinlar icin seksin onemini az cok ozetleyebilmisimdir sanirim... ancak baskici ortamlarda yasayan kadinlarin cogu ozellikle ailelerinden bunu ayip ve ocu gibi gorup duyarak buyudugu icin ne yazik ki sagliksiz ve mutsuz evlilikler girla...
  • erkekler günde binlerce sperm üretir ve vücudun bu spermleri atmaya yani boşalmaya ihtiyacı vardır. kadınlarda ise yumurta menstrual döngü sonucu 28 günde bir oluşur yumurtanın dışarı atımasıyla birlikte boşalma gerçekleşir. yani erkekler spermlerini kendi çabalarıyla atarken kadının döngüsünde yumurta kendi düşer.
    (bkz: yumurtanın spermden akıllı olması)

yıllardır mesaj kutumun sönmeyen yeşilinden dolayı mecburi edit: bu entry ironi içerir.
  • bakın bi anımı anlatayım bir kadın olarak sekse en son 1876 da ihtiyac duymuştum o da biri alkol mu ne vermiste oyle yoksa haaaşa! ha bunun yanı sıra sıçmayada ihtiyaç duymuyoruz. biz sadece küçük ev aletlerine ihtiyaç duyuyoruz.
  • bu konuyu dönem dönem arkadaşlarla da konuşup tartıştığımız oluyor. ben de dahil olmak üzere çoğu kadın arkadaşımın hemfikir olduğu düşünce şu şekilde;

seks bizler için bir tatlı gibidir. sürekli tatlı yemeye ihtiyaç duymazsın, ya da sadece tatlı yiyerek karnını doyuramazsın. öncelikle karnın doyacak, güzel bir yemek yiyeceksin. üzerine de tatlı yersen senden mutlusu yoktur.

yani bedenimizi doyurmadan önce ruhumuzu ne kadar doyuruyorsunuz ona bakacaksınız. örneğin, sadece yatağa girince bir eşi olduğunu hatırlayan bir adamın karısı elbette sekse ihtiyaç duymaz.

debe editi: bu entrynin üzerine, "bi tabak da bize verseydin yaa iki katı sevap alırdın", "tatlı üstüne dondurmalı kadayıf nasıl olur", "bize de mayopi bize de" vb. mesajlarınızla bir ortadoğu ülkesinde kadın! olduğumuzu tekrar tekrar hatırlattığınız için de teşekkürler..
  • türk kadını için doğru olabilir.

ataerkil türk toplumu olarak kadınlar üzerinde kurduğumuz baskı sonucunda dünya'da en fazla vajinismus vakası görülen ülkelerden biriyiz.

çocukluktan itibaren öyle bir baskı yapıyoruz ki garibanların psikolojilerini bozuyoruz oynuyoruz isteseler de sevişemiyor bazıları.

(bkz: oğlum herkesi siksin ama kızım bakire kalsın)
  • istisnalar haric, kadinlara genellikle haftada bir ya da birkac defa seks yapmak, cinsel durtulerini bastirmaya yetmektedir. erkeklerde ise gunde bir defa seks anca yeter, hatta bazilarina bu da yetmez. ama kadinlarin da erkekler gibi cinsel durtuleri vardir. bastirmak erkeklere nazaran daha kolay olsa da saglikli ve tabulardan arinmis bir sekilde yasayan kadinin sekse ihtiyaci vardir. bunu giderebilmek adina erkekler gibi masturbasyon da yapar, fuck buddy de yapar. kadinlari turk toplumu olarak neden tabulastirmayi bu kadar seviyoruz, evli degilse mukemmel bakire imajinda yasamasini, cinsel durtulerden uzak olmasini bekliyoruz anlamiyorum. sonra da turk erkekleri olarak bu kizlarla evlenince ya da sevgili olunca sikayet ediyoruz turk kizlari yatakta kutuk gibi yatiyor diye. yatar tabi, senin gibi mallardan olusan bir toplumda buyumek zorunda kaldi o kiz, cinselligi bastira bastira.

bunun en guzel ornegini bir yudum sevgi adli turk filminde goruruz. kadir inanir'in oynadigi karakter maco bir adamdir, sevistigi kadin inliyor diye onu orospu olmakla yaftalar. kadin kismi seksten zevk almamalidir cunku. zevk aldigini belli ediyorsa, ya da zevk aliyorsa orospudur. atif yilmaz turk insanini gercekten cok iyi cozumlemis.

21. yuzyildayiz, simdiye kadar bu kafalar degismediyse, bundan sonra da kolay kolay degismez.
  • kimliğinde her kadın yazanı, kapris kraliçelerini, en basit duygusuyla bile yüzleşmekten korkup hayatını hissetmediği şeyleri hissediyormuş gibi yaşayan kadıncıkları, ağlamayı zayıflık aşkı delilik arzulamayı iğrençlik sananları, ne istediğini biliyor diye yanlış şeyi istiyor olabileceğinden hiç şüphe duymadan hayatı boyunca aynı saçma hedefler uğruna ömrünü heba edenleri saymazsak gerçek kadınlar sekse biz erkeklerden çok daha acıkıp susayarak ihtiyaç duyarlar. ama bu isteklerini ortalık yere pisleyen şişli eftal teyzesi gibi açıktan belli eden biz erkekler yerine, karmaşık yapılarının ve derinlikli doğalarının gereği olarak başka yollarla belli ederler. ama dört duvar arasında bir defa ilkel arzular serbest bırakıldığında neler yapabileceklerine şaşırırsınız.
  • kadınların yakışıklı erkeklerle sekse ihtiyacı var. mevzu bu.
hesabın var mı? giriş yap