şükela:  tümü | bugün
  • çok çirkin bir hevestir.

merhaba sözlüğün çirkin kızları, nasılsınız?

yine ben geldim, tanıdınız mı beni?

işte bir "suratınıza tokat gibi çarpan çirkin gerçeğiniz ile yüzleşme anı"nda daha birlikteyiz.

şimdi biliyorsunuz, toplumumuzda erkek bir şey yapınca ve mağduru kadın olunca, auuuv ne kadar ayıb, ne kadar çirkin, vay pis herif kızceğizi üzdü tepkisi varken, siz bir bok yiyince ve mağduru erkek olunca, ahaahaa, ay ne kadar komik, adam da hak etmiş tepkisi veriliyor ya...

işte bu iki yüzlülüğün sizi çok pis insanlar yaptığına inanıyorum, bilmem bu tespitime katılır mısınız?

misal, şimdi şu "mahreminizi sağa sola anlatma" olayına bir bakalım.

bir erkek, kız arkadaşının/sevgilisinin/eşinin yatak odasındaki mahrem anlarını etrafa anlatsa adama hemen şerefsiz, pis, iğrenç adam diye damgayı yapıştırırsınız. haklısınız. gerçekten çirkin, iğrenç bir olay.

peki neden iğrenç bir olay bu? hızlıca bir analiz edelim mi?

çünkü siz bir adama güveniyorsunuz, ona kalbinizi, aklınızı, bedeninizi teslim ediyorsunuz... ama o bu güvene ihanet ediyor ve sizin mahreminizi herkesle paylaşıyor. yani aslında bu bir ihanet. bu bir sırttan bıçaklama... bu bir cinayet, değil mi?

peki ama siz seviştiğiniz adamla, sevgilinizle, kocanızla mahrem yatak odası anlarınızı neden kankilerinize, hatta ailenize, kız kardeşlerinize, annenize anlatmaktan hiç çekinmiyorsunuz?

sevgiliniz sizi zigiyor, koşa koşa kankilerinize gidiyorsunuz, whatsapp grubuna akıyorsunuz, ay kızlar benim börkecan beni öyle bir pompaladı ki, şu anda emcüğüm yırtılmış durumda, inanamazsınız yani, hayvan nasıl kökledi beni anlatamam, yazmaktan hiç çekinmiyorsunuz. komik mi bu? size göre komik. ama aslında size gönlünü vermiş, sizi kadın diye kollarına almış bir adama ihanet etmiş, onun güvenini suistimal etmiş olduğunuz gerçeği sizi hiç bağlamıyor, değil mi?

çünkü ciğeriniz pis.

çünkü sizin insanlara saygınız yok. var oluşunuz tamamen pis prenses sendromunuzla programlanmış, çevrenizdeki herkesin sizin pis varlığınıza hizmet edecek değersiz yaratıklar olduğuna inanarak yaşıyorsunuz ve cinsel hayatınızı sağa sola koşa koşa anlatıp, partnerinizin bütün mahrem sırlarınızı etrafa dökme saygısızlığınız da bu pis ciğerinizin kabak gibi ispatı be ablalarım.

peki, ya o evlenmiş kadınların bütün yatak odası mahremin koşa koşa annişkolarına anlatmalarına ne demeli?

ay annne, kocam beni dün öyle bi pompikledi ki... ay canımı çıkardı hayvan yaaa. suyuna sakinleştirici atıcam ben bunun, her gece bu tempoya dayanamam ben. ayrıca beni gütümden de züğmek üstedi ama kesinlikle izin vermedüm yanüüüüü.

ya siz ne pis insanlarsınız?

suratınıza tükürsek, tükürük sizin pis suratınızda temiz kalır.

hadi bana mesaj atın ve bana haddimi bildirin, beni adam edin, beni doğru yola sokun. bana psikolog tedavisi tavsiye edin, e mi yavrularım?

edit: (bu entry için gelen tepki mesajları- isimsiz mal beyanı-)

*
    (#77708047) öyle bir şey yok. 23 yıldır böyle bişey duymadım ne büyüklerden ne arkadaşlarımdan. aksine erkekler yapıyor bunu. büyük ihtimal tipin yetersiz, nezaket ve görgü kurallarından da bi haber olduğun belli, muhtemelen kendi ayakların üzerinde de duramıyorsundur ondan yüz vermemiştir sana hemcinslerim. tavsiyem kendini geliştirmen. embesil gibi sabah akşam burda etrafa saldıracağına bunu yap. burda kıçını da yırtsan bu karakterle birini bulamazsın
    04.06.2018 18:02

*
    (#77708047) düşüyor mu böyle?

04.06.2018 16:44

*
    seviştiğin kız çükünü beğenmedi, herkese rezil etti seni dimi? çükn o kadar küçük olmasa kızlar da seninle aralarında alay etmezlerdi gerizekalı ahahahahaa. git çükünü büyüt.

04.06.2018 16:25

*
    hep pis, iğrenç kadınlarala beraber olursanız işte başınıza bunlar gelir. oh! beter olun, orospu çocukları, inşallah sokak köpeklerine götünüzü siktirip fotoğraflarını da çarşaf çarşaf ifşa ederler.

04.06.2018 16:14

*

kocam dün gece beni öyle bir pompaladı ki aklım başımdan gitti yemin ediyorum. şimdi bu müthiş pompayı kimseye anlatmazsam keyfim kursağımda kalır. önce komşularıma anlattım, sonra açtım anneme anlattım, şimdi de sana anlatıyorum. benim hödük herife biraz azdırıcı yemekler yapmaya başladım. bol baharat, bol sulu içecekler, çilek gibi afrodizyak meyveler... adam insanüstü pompalıyor beni, üç kere orgazm oldum dün gece, herif yırta yırta ezdi geçti üzerimden. seyretmek istersen birgün gel, misafrimiz ol da erkek nasıl olur, kadın nasıl mutlu edilir gör öğren. belki seni de sker kocam, ister misin?

04.06.2018 16.02

*
    (#77708047) ben birine anlatsam nasıl sikildigimi sikildigim adam gururduyar daha da hosuna gider namım yürüsün hesabı sen neye sinirlendin anlamadımm

04.06.2018 18:56
  • anlatsin cok da onemli degil.

beni kulaktan dolma bilgi ile yargilayacak insanlarla zaten ilerde de bir isim olmayacaktir nasilsa.
  • ay kız sonra aldı beni ele yer misin yemez misin? hayvan gibiydi. biraz keyif sigarası içtik. tam şortumu giyicem bi baktım bu arkadan sarıldı tekrar başladık. noldu diye sordum sen eğilince gaza geldim dedi. adamda bir mal var offf. hee yok numarasını veremem. tamam haberleşiriz canım. dur dur benimki gaza geldi. ararım se... ahh....
  • uzun uzun kadın/erkek diye toplumsal sınıflandırma yapılamayacağını, toptancı yaklaşımının yanlış olduğunu vs. anlatacaktım ama değmez:

(bkz: just bamya problems)
  • tespite gel.
    kız erkek karışık yurtta kalmış, uzun zaman barda çalışmış bir insan olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim., o ithamlarinin hemen hepsini değer vermediği kadınla yatan erkekler yapıyor.
    kanka şöyle oldu, böyle geçti diyerek anlatıyorlar. hayal gücüne kuvvet.*

hadi canım nargile cafede arkadaşların bekler, kalabalık etme burda.
  • kadınlar elbette anlatıyorlar.ama kendi aralarındayken anlatıyorlar. en sevdiği kadın arkadaşlarına. hem de nasıl anlatıyorlar. ama biz erkekler kadar çiğ anlatmıyorlar.

bana gelen bilgi öyle. yanlış değildir umarım*
  • anlatma heveslileri varsa beklerim efenim. ben de dinlemeye hevesliyim zira.
  • en azından seviştiği kadını, erkek arkadaşlarına "oğlum bi hatun ayarladım. nasıl becerdim var ya görmeniz lazım"dan, daha düzgün ve iyi duygularla anlatan kadındır.
  • kesinlikle katıldığım önerme..

haydar abimiz her akşam takıldığı kahvehaneye gidip okey arkadaşlarına ''dün gece yengenizle çift kale maç yaptık böyle bir şey yok belim ağrıdı resmen'' (çift kale mi? haydar abi???) demez, diyemez. eğer bu cümleyi kurarsa kahvehaneden aforoz edilir.

ama mualla yengemiz geleneksel kısır gününde (döviz ve altın fiyatları malum) bütün gün güruhuna haydar abimiz ile olan maceralarını ayrıntısına girerek anlatır. hiç utanma sıkılma olmaz. ondan sonra necla abla, yeni gelin gülşen haydar abimizi yolda görünce kıkır kıkır güler...
  • engelle > başlıklarını engelle.

ilk entryi tamamen okuyamadım bile. yahu ne yaptı bu kadınlar size? neden bu kin,öfke? kafayı yemişsiniz. genellemeler içinde öyle boğulmuşsunuz ki artık insanların kişiliklerine bile at gözlüğü ile bakıyorsunuz. yazık. neden ben ve benim çevrem böyle değil? çatır çatır sevişiyorlar ama ben neden anlatıldığını görmedim duymadım. aksine sürekli erkeklerden duyuyorum.

tanım: genelleme içeren saçma sapan başlıklarda yeni bir tanesi.

edit1: benim erkeklerden duyuyorum bazılarına dert oldu, genelleme yaptığımı iddia ettiler ama tabi ki her zaman olduğu gibi lafın bir yerini cımbızla çeken kişiler. ben kendi çevremden bahsettiğim bir paragrafta söylüyorum onu. yani neymiş benim çevremde olan bir şeymiş. yani genelleme değilmiş.

edit2: yeter artık çok sıkıldım sizlere toplumun baskısını anlatmaktan. siz değil misiniz erkek sevişince yürü be koçum deyip kadın sevişince namus bekçiliği yapanlar? o zaman nasıl ısrarla hala kadınların genelinin bunu anlattığını savunuyorsunuz? ne yazık ki kadın üzerindeki toplumsal baskıyı yapanların çoğu da kadın. bu durumda kadın neden anlatsın? gerçekten artık mesaj atmayın çünkü aynı şeyleri yazmaktan sıkıldım!