şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte aradım fakat bulamadım, çok ilginç. genellikle muhabbetleri dedikodu ve popüler kültür etrafında dönen, yalandan ilişkilerini pazarlayarak sırıtan, sizden onay bekleyen ablalar, sizce de sıkıcı değil mi?

edit: yahu kadının elini izlerim diyen var ya. genç meriçler kendi elini izlemekten bıkkın. cinsiyet ayrımcılığı filan demeyin, bu fikrin en ateşli savunucuları, bütün arkadaşları erkek olan kızlardır. çevrenizde eğer böyle bir tip varsa gidin tartışın.

edit 2: okumadan gelenler de gay beyanı, kadın düşmanı filan demiş. ps4ü filan karıştıranlar var. pc master racedir. kadınlar ise güzeldir, fakat sıkıcıdır. konu bu zaten
  • binbir türlü dedikodu entrika bizde yahu ne sıkıcılığı? hayatımız film olsa imdbde 9.7 alır. napalım erkekler gibi aynı maçın bin farklı özetini mi izleyelim?
  • genellikle muhabbeti futbol ve siyaset etrafında dönen, yalandan başarılarını pazarlayarak sırıtan, sizden onay alamazsa terminatöre dönüşen erkek cinsinin kadınları sıkıcı bulması durumu.
  • 5 tane muhabbeti super(!) "ahauahauhauah koptuk abi" "puhahahah yarildik abi" tarzinda esprili adamin eglenceli masasinda olacagima; elleri guzel, catal bicagi zarif bicimde tutan bi kadin karsisinda olmayi tercih ederim. konusmak istemiyorsa bi sey anlatmasina sakalar yapmasina gerek yok ellerini izleyerek de mutlu olabilirim. mesela kadinlarin kulak arkasi, boyun, sac arasinda kalan yerinden derince bi koklamak veya burnu memelerinin arasina sokup uyumak... bakin beraber seyahat etmek, elele yurumek, sohbet etmek, sevismek gibi seylerle girmiyorum kadinin varolusunu gerceklestirmek disinda bi sey yapmasina gerek yok. mesela kadin uyurken kirpiklerini veya cillerini saymaya calisarak bile kaliteli vakit gecirtebilir. erkek bir erkek icin nasil guzel vakit gecirmenin oznesi veya nesnesi olabilir ki olsa olsa tumleci olabilir. ıs arkadasidir, musteridir, kadina giden yolu asfaltlayan iscidir, masamizi yapan marangozdur yapan yiyecegimizi getiren garsondur, dinledigimiz sarkiyi besteleyen muzisyen, calan pianisttir.

sikiciliga en uzak yer bir kadindir.
  • eğer büyük memeleri ve vücudu için bir kadınla birlikteysen onunla olan sohbeti eleştirmeye de hakkın olmaz , ama zekasını düşüncelerini beğendiğin bir kadınla birlikteysen onunla da sohbete doyum olmaz, öyle bir kadınla arkadaş ta olunur, yarende olunur.
  • on başlıktan sekizi karşı cinse bok atmak üzerine kurgulanmış. üçüncü sınıfta saç çekerek, kalem çantası çalarak yaptığınız kurlar üçüncü sınıfta kalmış olmalı, kendinize gelin. şimdi ben de erkek kişilerine cephe alır gibi oldum ama inanın düşündüm düşündüm bulamadım biz o yaşlardayken n'apıyorduk, diye.

neyse işte, cinsiyet ve sıkıcılık arasında bir ilişki olduğunu gösteremezsiniz. çünkü gruplar "kadın" ve "erkek" olarak baştan belirli olduğu için bambaşka faktörler de giriyor olabilir devreye. grupları siz kendiniz belirleyebiliyor da sonra bir test uygulayabiliyor olsaydınız, ben inanabilirdim bu iddiaya.

o yüzden bence siz naapın biliyor musunuz, "kadınlar hakikaten sıkıcı" diye kabul edelim. bunu geçin, neden sıkıcı bu kadınlar kısmına kafa yormaya başlayın.

yok ben ne uğraşıcam bunla, diyorsanız da bence "kadınlar sıkıcı", "oğlanlar bi harika" diye bıdı bıdı yapmak yerine gidip birbirinizi becerin. siz bizden kurtulun, biz sizden kurtulalım. çiçek olur.
  • cinsiyet ayrımı gözetmeksizin herhangi bir bireyde görülebileceği kanısında olduğum konu.

vizyonu yoktur. yalnızca çevresindeki olaylarla ilgileniyordur. insanı sıkar.

tek muhabbeti dedikodudur. sıkar.

durmadan aksesuar, makyaj, maç, karı kız konuşur. sıkar.

çok nazlıdır, çok hayvandır. sıkar.

sürekli içip sıçma derdindedir. sıkar.

sıkar da sıkar.
  • sıkıcı olmayanı bulamayacak ağlak yazar serzenişi. ayrı dünyalar işte, kabul etmek gerek. kahvaneye devam.
  • cok dogru bir tespit ama artik yapay rahim var merak etmeyin, yakinda kadinlardan kurtulur kendi aranizda cogalirsiniz.

cocuk uretimi meselesi cozuldugune gore entelektuel hayatinizda mutlu mesut yasar gidersiniz. sanslilar sizi.