1. her müslümanda yoktur bu;

  özellikle bastırılmış cinselliğin yoğun olduğu toplumlarda, sevişmemeye kendisini şartlandırmaya gayret eden bireyler, cinselliğini yaşayan ve bunu gizlemeye gerek duymayan insanlarla karşılaştıklarında şaftları kayıyor sanıyorum ki.

  yani aslında "adam istiyor da söyleyemiyor beyler"; bu yüzden yapana saldırıyor.

  oruçlu adamın yemek yiyene saldırmasındakiyle aynı mantık aslında. o ibadet ediyor diye hepimiz işkence çekeceğiz.

  çekil bir git allahını seversen ya.
 2. entellektüel bir abazanın dikkatini çeken hiddetten öteye geçmemektedir.
 3. sikişmek gibi bir terimle açıklanmaya çalışılan hiddettir. bu kelimeyi oldum olası sevmemişimdir. seks yapmak deyin sevişmek deyin arkadaş sikişmek nedir ya diye haykırasım gelir duyduğumda. fakat konu o değil. o yüzden kısa kesiyorum: iğrençsiniz piçler!

  kadınların sevişmesine dair müslüman hiddeti veya kadınların seks yapmasına dair müslüman hiddeti şeklinde açılsaydı konuyla ilgili fikrimi belirtirdim. şu anda mevzubahis terime takılmaktan zikrim durdu.
 4. cok yanlis anlasilmis hiddettir. hatta oyle ki tam olarak ters uzuvlardan anlasilmistir. oksimoron mantik hatasi trollugu muessesesi once "sikişmek" , "yarrak girmesi" gibi tanimlamalarla tam olarak ne demek istedigini anlatsa daha bi anlasilir olabilir. netekim muslumanin kizdigi sey bu tanimlamalardir.

  oyle ozgurluk pitircikligi yaparken, "cok modorenim ben bak kadinlari sikerek ozgurlestiriyorum." derken "yarrak" basina yan basmamak lazim.

  sikişmek hayvanlarin isidir pitircik. o noktadan baslayalim sonra gerisi gelir.

  bir de bu muslumanlarin cinsel hayati hakkinda surekli bir kafa karisikligi soz konusu.

  adam bir gun diyor "4 tane kari aliyonus, 15-16 yasinda cibirlarla evleniyonus, cariyeler bilmem neler, ne hayvansiniz."

  ertesi gun fikir degistirip "kadinlari seydemiyorsunuz ondan hiddetleniyorsunuz." diyor.

  simdi sevgili pitircikim seni anliyorum. agir abazasin. oyle ki duz duvarlardaki gezintilerin kertenkeleleri kiskandiriyor. ama inan ki bu abazanliginin sucu bizim musluman olmamiz degil.

  bak once sikiş, sokuş zihniyetinden vazgec. hatun milletini urkutme. tamam mi pitircik?

  bir de su bastirilmis cinsellik hikayesi var ki aman deyim ben sana. sonra freud mezardan kalkip egitimli insanlarda bu baskilama cok daha asiridir der mazallah gol olur. hani biz muslumanlar ilkel, egitimsiz insanlariz ya o bakimdan. adamin gol diyince maraz cikmasin. dikkat edelim.

kadınların sikişmesine dair müslüman hiddeti hakkında bilgi verin