şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yapılan araştırmalara göre bir kadının, bir sırrı saklaması ortalama 47 saat 15 dakika imiş.
  • bazen kısa bazen uzun sürer ama asla * iki kişi arasında kalmaz bu sır denen şeyler.

zira şöyle bir yaşanmışlık genellikle sırların ne kadar uzun tutulduğunun kanıtı olabilir.
    lisede ergen öğrencileriz o zaman hepimiz. kız kıza muhabbet ediyoruz ki hepimiz şeffaflaşıvermişiz bir anda sır mır kalmamış o derece ciğerini biliyoruz birbirimizin. o sırada bir arkadaşın telefonu çalıyor, arayan 'lan lise bitmek üzere, açıldım açıldım, açılamadım bi daha bulamam, bu kız kaçar panpa' diye düşünen gençten bir arkadaşımız. kız biraz uzaklaşıp konuşuyor telefonla, 'hı hııı, tamam, pekii' geçiştiriyor çocuğu. telefonu kapattığında tüm gözler üzerinde tabi. hemen soruluyor.

-ne dedi? ne dediiii?
    +ya işte, işte en başından beri bana aşıkmış
    -eee?
    +ben bora ile çıkarken bile beni seviyormuş
    -eee, başka ne dedi?
    + kimseye söyleme dedi

görüldüğü üzere çoğu zaman kendisine söylenenin bir sır olduğunu idrak edemeden hemen diğerlerine yapıştırır kızlarımız duyduklarını.
  • (ara: tutmak kadın)
  • bir keresinde bir olayı, tam beş farklı kadından "aramızda kalsın" diye dinledim.
  • elbette mümkündür.

kadınlar ortak oldukları sırları sadece en yakın bulduklarına anlatırlar. tek sorun zaman içerisinde yakın buldukları kişiler değişiklik gösterebilir.
    not: çüküm var, arada yakın bulunanlardanım.