şükela:  tümü | bugün
  • bir kadın size dert anlatıyorsa ondan aşk meşk beklemeyin, o sizi sadece arkadaş olarak görüyordur. kadın arzuladığı erkeğe dert anlatmaz, bu oyuna alet olmayın belki verir diye kafa siken sohbetlerini dinlemeyin kadınların.
    (bkz: libido öldürme teknikleri)
  • bu yüzden daha çok yaşıyorlar. biz anca içimize atalım her şey yolundaymış gibi davranalım.
  • bunun için ülkemizde yetişmiş meriç birlikleri bulunmaktadır. bu konuyla kendileri profesyonelce ilgileniyorlar.
  • önceleri fazlaca yaptığım eylem. fakat kendi hayatınızda birşeyleri aştığınızı farkettiğinizde ya da büyüdüğünüzde demeliyim, bu alışkanlığı bırakıyorsunuz. daha çok susmayı tercih ediyorsunuz. çünkü bazı şeyler dert değildir, siz sadece onları dert sanarsınız.
  • klasik kadın davranışı.
    sürekli dert anlamaları yetmiyormuş gibi aynı derdi de sürekli anlatırlar.
    bir keresinde 1 saat kadar dert dinledikten sonra,
    - süre bitti aşkım, seansa son veriyorum, psikolojik danışmanlık ücretimi de masaya koyabilirsin dediğimde, bana kızıp
    - allah belanı versin bst, sen kavga sonrası seks istiyorsın galiba diye suçlmıştı.

bu da böyle bir hanımdır.
  • kadınlar sürekli dert anlatırlar. adamın psikolojisine de bozarlar. sürekli dert anlattıracak adamları bulurlar. ayrıca havadan nem kaparlar. iyiliği için bir şey söylerseniz bile size küserler. küserlerken bile trip yersiniz. eskiden çok dert dinlerdim artık dert dinleyecek sabrı ve tahammülü kendimde bulamıyorum.
  • meriç ayıklama taktiğidir. eğer derdini dinleyip, onunla beraber üzülüp çözüm bulmak için kafa patlatıyor isen; geçmiş olsun; friendzone'dasın. siklemez ve psikolojik olarak güçlü bir erkek görüntüsü çizer isen; yatağa gidersiniz. bu kadar net.
  • "gel anlat derdini" diyerek yanlarken iyiydi ama değil mi?
  • hep iyi niyetinden kaybediyordur.