• kadınına bağlı bir olaydır ama bir de detaylara girerek anlatıyorsa o zaman sıçtınız beyler.
  • napsınlar mk anlayan kimseleri yok ki arkadaş !
  • bir kadın size dert anlatıyorsa ondan aşk meşk beklemeyin, o sizi sadece arkadaş olarak görüyordur. kadın arzuladığı erkeğe dert anlatmaz, bu oyuna alet olmayın belki verir diye kafa siken sohbetlerini dinlemeyin kadınların.
    (bkz: libido öldürme teknikleri)
  • ne dengesiz insanlarsınız ne istediğinizi bilmiyorsunuz. eski sevgilimle ketum olduğum için kavga ediyorduk. derdimizi anlarsak dır dır dersiniz anlatmasak başka şeyler. bize de yazık.
  • bunun için ülkemizde yetişmiş meriç birlikleri bulunmaktadır. bu konuyla kendileri profesyonelce ilgileniyorlar.
  • dert dinlenir.
  • götleriyle dinleyen erkeklere dert mi anlatılır gül gibi kız arkadaşlarımız varken
  • aslında o olay öyle değildir. bu bir çeşit erkek seçme yöntemidir. kadınlar sürekli dert anlatmaz. derdini açar,paylaşır dinleyen destek olan adama da aşık olur. bencilliğin pik yaptığı dönemde düşünceli, karşısındakini önemseyen erkek nimettir,kaçırmayın onu. kadınlara dert yanıyorsak hıı evet o biraz kıskançlığa kurban gitmemek için bak benim de ne dertlerim var demek için..
  • "gel anlat derdini" diyerek yanlarken iyiydi ama değil mi?
  • kadınların empati yapmakta zorlanmasından kaynaklanan bir davranıştır.

bir erkek olarak; bir zamanlar ben de sürekli depresif ve şikayetlerimi sağda solda anlatan biriydim. başkası bana derdini anlatırken dinliyor gibi görünüp, "hemen bitirse de ben de kendi derdimi anlatsam" diye düşünürdüm. sonra, başkalarının da ben anlatırken aynı sekilde dinlediğini anladım. anlattığım kişi derdime çare olamayacaksa ona dert anlatmanın bir anlamı yoktu.

artık anlatmıyorum. ne insanları sıkıyorum, ne de başkasına anlatmak bahanesiyle kendime dertlerimi hatırlıyorum. daha çabuk unutuyorum.
hesabın var mı? giriş yap