şükela:  tümü | bugün
  • adeta genetik bir mucizedir. ben hiç ter kokan bir kadına denk gelmedim mesela. ama erkek öyle mi yanlarına yaklaşılmıyor.
  • ben denk geldim. havayı kirletecek şekilde pis kokuyolar.
  • (bkz: duş)
    (bkz: deodorant)
    (bkz: parfüm)

edit: ''terin cinsiyeti yoktur, her pis insan kokar'' minvalinde entry giriliyor, bunlar gerçek mi, ciddi bir tavırla açıklama ve bilgilendirme mi yapılıyor, ''kadınlar ter kokmaz'' argümanını ciddiye alıp karşı argüman mı üretiyoruz gerçekten, ne yapıyoruz biz, kapatın sözlüğü, yakın serverları, tüm yazarları kılıçtan geçirin, sıçmışız biz.
  • pembe renkte ve mis kokulu kaka yapmalarındaki sebepten bağımsız olmayan sebeptir.
  • terin cinsiyeti yoktur kardeş, kadın erkek fark etmez, kişisel temizliğine dikkat etmeyen insan kokar.

sen kokanına denk gelmemişsin sanırım.

olmayan sebep.
  • kulak burun boğaz doktorlarını göreve davet ediyorum.
  • inşallah denk gelmezsin, dediğim denk gelmeyişle yapılmış yanlış genellemenin sebebi (ço'acayip oldu bu giri ama n'apayım!).
  • öyle bir kokar ki yanında at var zannedersin. ama bir gerçek var ki hormonal yapı nedeniyle erkeklere göre daha az terlerler.
  • bir kadına en çok 5 metre yaklaşan bir insanın tespiti olabilir.
  • nesneleri, insanları, türleri bu kadar kutsallaştırma uhrevileştirme merakı nedir ya? hayallerinizi yıkmak istemezdim ama terliyorlar ve bu durumun sonucu olarak bayağı kokuyorlar. ama korkmayın sonsuza kadar sürmüyor! yıkanınca geçiyor. neticede kadın dediğin de insan be kardeşim.