şükela:  tümü | bugün
  • sahibinden.com'daki şu ilanın sahibi berat kardeşimizin içinde bulunduğu zor durum.

"satma sebebim ise aşırı ilgi ve alaka ben evli ve mutlu ve çocuklarım var ( eşim beni öldürür yoksa ) severek aldığım arabamı üzülerek satıyorum"

keşke herkes böyle düşünceli ve eşine sadık olsa dedirtiyor. kadınlar yoğun ilgi gösteriyor diye bilerek bebek suratınıza faça atıp dışarı çıkmak gibi bir şey. bu abiyi şüphesiz sizlerin de desteğiyle "yılın kocası" ilan ediyorum. kami-sama bütün sözlük kızlarına böyle koca nasip etsin, amin. gerçi siz prensesler polo'ya düşer misiniz, ondan emin değilim. hehe.
  • poloyla yoğun ilgi görüyorsa ferrari alsa dan bilzerian gibi takılacak herif demek ki.
  • millet polo ile kari kiz kaldiriyor, biz de cls ile avcumuzu yalamaya devam.
  • büyük bir vicdan azabı sonrası satışa sunulan arabadır. muhtemelen karısını aldattı ve bu vicdan azabını hafifletmek için böyle bir şey yapmıştır . ilanı bir şekilde karısına göstermeye çalışacaktır .
  • inegolde imis aciklamasina inanirim zira inegolde son yillarda kacak et kesimi tavanlarda seyrediyor.
  • çelişkili durum.
    öncelikle arabayla tavlanacak kadın o sikik araçla tavlanmaz.
    sonralıkla dandik bir arabaya olan kadın ilgisinden bunalıp daha üst sınıf bir araçla takas yapmak istenmesi de ilginç.
  • son ötv zamları ve kur artışından sonra seviye baya aşağılara inmiş. yakında sincan da tofaş piyasası patlar :)
  • inegöl'ün pololusu meşhurmuş. aydınlandım.