şükela:  tümü | bugün
  • doğru değildir kadınlar zeki erkek değil kendini zeki sanan ve sürekli bunu vurgulayan ama esasen annesinin prensi biricik, şımarık, salak erkekleri sevmez
  • yakalarsa severler.
  • kadınlar senelerdir yok sapyoyum, yok feci akıllıyım diyip duruyorlar. ama hepsi laf. zeki kadını kim kaybetti ki türk erkekleri bulsun.

türk kızlarında arıza var. istiyorlarsa hayır, yok desinler. keyifleri bilir*
  • kendini zeki sanan erkek önermesi.

ayrıca şunu kabul edelim normalin bir ya da birkaç tık üstü zeka seviyesi öyle sık rastlanan bir şey değil.

ve bu kişiden bağımsız bir gerçek. insanın elinde olan bir durum değil. bu yüzden boşuna zekiyim nidaları atmaya gerek yok.

önemli olan akıllı olmaktır bana göre. gündelik hayatında aklını herkesten bir tık fazla kullanabilen insanla her şey daha kolay.

düzeltme: harf hatası.
  • çok severler ama uğraşması zordur o yüzden onlarca seçenekleri olduğu için biraz daha az zeki ama ısrarcı olanları seçerler. zaten hazırda olan, biraz daha az zeki ama ısrarcı erkekle ego depoları dolar. dolsun tabi eleştirmiyorum. kadın olsam ben de öyle yaparım salak mıyım bi adamla uğraşayım. tüm kadınlar için söylemiyorum elbette ama bir çoğunluk var.
  • zeki ama kendi halinde olan adamı seven pek çıkmaz.

örneğin şu fotoğrafı elden ele uzatalım. bakalım perelman abimize kaç kişi aşık olacak.

özetle, nasıl daha erişilmez olurum yahut nasıl daha iyi şebeklik ederim sorularına hizmet etmeyen zekanın pek şansı yoktur.
  • sanmam. oyle olsa beni severlerdi
  • bence tam tersi zeki ve güçlü erkeği daha çok severler........
  • zengin degilse sevmemeleri durumu.

zeki erkek sevmezler, cunku bacaklarini acarak ve turlu senaryolar yazarak kandiramayacaklarini bilirler. kandiracaklari erkegi cok tatli bir sekilde sagar ve yollarina devam ederler. sapyoseksuelim diyenler de bir sure sonra tahammul edemezler o kisiye.

edit: anlam bozuklugu giderildi.
    @kacak uye'ye tesekkurler.
  • kim demiş onu. hastasıyım kendilerinin. ama sayıları çok az.