• yanlış tespit. zeki olsun sevsin ilgi göstersin
    daha ne isteriz
  • yalan yanlış tespitlerde bulunmayınız
    hele bir de o zekayı kullanmayı biliyorsa...

daha ne diyebilirim ki
  • başlığı kim açtı henüz bakmadım. ama tahminimi yazıyorum, sonra doğru bilip bilmediğimi kontrol edeceğim.

başlığı açan kişi çok büyük ihtimalle çirkin ve aynı zamanda kendini zeki zanneden erkek bir zat.

zira kadınların zeki erkek sevmemesi diye bir olay yok. kadınım, oradan biliyorum :)

bildiğim kadarıyla dünyada 3 milyarı aşkın kadın yaşıyor, hepsinin arayışı farklı.

başlığı açan kişiye not: kadınlar zeki erkek değil, seni sevmiyor olabilir. bir düşün derim.

geldim: yanılmışım, benimle aşağı yukarı aynı fikirde olan biriymiş. ama entrymi geri almıyorum. bu önermede bulunan erkekler üzerine alınsınlar.
  • salak olmasın bir zahmet. muhabbet edebileceğimiz bir konu hakkında fikirleri olsun. günlerimiz telefonla uğraşmakla geçmesin. iki lafın belini kıralım. onun için zeki erkek sevmeyen kadın yoktur.
  • kadınlar kendilerine yakın olan erkekleri sevmesi diyebiliriz bu duruma.

*
  • zeki erkekler 2 bira içtiği için meydana gelen bir durum.
  • kendini 'zeki' olarak görüp, gelişime kapalı olan, dünyadaki her şeyi kendi mantığı dairesinde anlayabileceğini sananlar için doğru önerme.

bazı 'zeki'lerin hareketleri o kadar itici ki ben erkek halimle ayar oluyorum kendilerine. bu 'zeki' şahıs ile el ele, diz dize, dötdöte olma durumuna gelecek bir hanım kızımız ne yapsın? her muhatap olma durumunun ardından sodaya mı davransın?
  • vay be, hele ondan sevilmiyoruz :)
  • bir şeyler biliyorum diye ukâlalaşır ve karşındaki kişiyi hiçe sayarsan, her şeyi kendi isteklerin doğrultusunda yönlendirirsen bırak kadını, zaten kimse kimseyi sevmez.

zekilikten ziyade dünyalar çok farklı olursa vizyonda hata verirsin,sürekli seni anlamaya çalışır, sana uymaya çalışır bir zaman sonra yorulmaya, kendini kötü hissetmeye başlar. kadınların çoğu kendinden düşük karakterde erkeği sevdiğini söylüyor, manipüle etmesi belki daha kolaydır. belki de daha bağlıdır, bilemeyiz.
  • (bkz: zeki kadın iticiliği) başlığında ne dediysem tam tersini kadınlar için söyliyormuşum gibi çek, aklın yolu bir, tersten de gitsen bir, birden de gitsen aniden görürsün ikiden önce bir olduğunu..
    (bkz: #96206560)
hesabın var mı? giriş yap