şükela:  tümü | bugün
 • yeni dönem chp ceyhan belediye başkan adayıdır.
  genç, yakışıklı ve mavi gözlü olmasıyla bana hep cem uzan’ı hatırlatır nedense. oyumuzun sahibidir. kendisine başarılar diliyorum. sözlüğe reklam verdiğine göre buraları takip ediyor olmalı.

  edit: ceyhan’ın kürt nüfus yoğunluğu fazla olan mahallelerde ( belediye evleri, küçük kırım, yarsuvat gibi) halkın desteğini ciddi oranda arkasına almıştır. sandıkta hile hurda olmazsa, umuyorum ki kendisi yeni ceyhan belediye başkanımız olarak göreve başlayacak.

  edit2: biraz geç bir edit oldu ama olsun. belediye başkanlığı kendisine hayırlı olsun. ceyhan’ın yüzünü kara çıkarmazsın umarım. güvenimiz tam.
 • yamulmuyorsam 1988 li.

  ailesi ceyhan'da bilinen zengin bir aile. olumlu ve olumsuz bir çok laf dolanıyor aile ilgili belki ama kadir esasında delikanlı adamdır.

  ceyhanda yaşasam siyasi görüşlerimiz zıt olmasına rağmen oyumu verirdim kendisine.

  bi hikaye ile kapatayım:

  osmanlı döneminde bir kadı bir şehire yeni atanmış başlamış göreve. ama aldığı rüşvetin haddi hesabı yok. bir süre sonra ahali kadıdan şikayete başlamış. merkez de şikayetler sonrası kadıyı görevden almış.
  kadı görevden alınınca ahaliye seslenmiş: "bakın ahali, burada 2 tane küp var, ikisinin de dolmasına bir iki altın kalmıştı, küpler dolunca ben de kafam rahat şekilde sizin sorunlarınıza eğilecek, derdinize derman olacaktım ama maalesef beni gönderdiniz ve benden sonra gelecek olan kadı küpleri boş gelecek, kendinizi yaktınız"

  ceyhanda küpünü dolduran çok kişi oldu, ama kadir küpü dolu geliyor zaten. ondan dolayı direkt halka hizmetle işe başlayacaktır.

  edit: dediğim gibi ceyhana hizmet olarak işe iyi başladı ancak listesinde pkk ile ilgili kişiler olduğu iddialarını bilmiyordum. 13 mart 2020 itibariyle görevinden de alınmış ama sebep başka olaylar sanırım.
 • 31 mart 2019 yerel seçimlerinde ceyhan belediye başkanlığını kazanan genç siyasetçi. umarım bundan sonrasında da başarılı olur.
 • makam aracını dar gelirli çiftlerin düğün arabası olarak kullanmaları için vatandaşlara tahsis etmiş.
 • instagram’ı aktif kullanan yeni nesil belediye başkanı. başarılar başkan.
 • çok genç bir başkan. chp ye ceyhan’da seçim kazandırmıştır. sosyal medyadan takip ediyorum. arı gibi de çalışıyor. neler yapacağını çok merak ediyorum.
 • siyasette, 80'lik dinazorları görmekten gına gelmiş bünyelere ilaç gibi gelen ceyhan belediye başkanı.
 • 31 mart seçimlerinin kazandırdığı en kaliteli belediye başkanıdır. ceyhanda yıllardır yapılmayan yolları 100 gün gibi sürede yapıp tamamlamaya başladı bile. çalışkanlık azim karizma herşey yerinde. ceyhan çok şanslı. böyle devam etmesi dileğiyle

  bu ülkeye böyle genç başkanlar lazım.
  bir diğeri için

  (bkz: gökhan yüksel)
 • adana büyükşehir belediye başkanı (bkz: zeydan karalar) ile koordineli bir şekilde çalışmalarına devam eden, türkiye'nin en genç, en dinamik ve en çalışkan belediye başkanlarından birisidir.

  geldiği günden bugüne, uzun yıllardır çivi çakılmayan ceyhan'ın her köşesinde belediye çalışmalarını görmek mümkündür. yine kendisini de günün herhangi bir saatinde ceyhanın herhangi bir sokağında iş yeleğiyle çalışmaların başında görebilirsiniz.

  bugüne değin kendisi güvenimizi boşa çıkarmadı, bundan sonraki süreç içinde kendisine olan güvenimiz tam.
 • doğduğum büyüdüğüm ilçeydi ceyhan. 9 sene oldu ceyhandan ayrılalı nasıl ruhsuz bir şehirdi bıraktığımda hatırlamakta güçlük çekiyorum ve bugünki şölen videolarını izleyince farkettim ki ceyhan ceyhan olalı ilk defa bu denli coşkulu bir 30 ağustos şöleni yaşıyor sayesinde
  yaşa varol sen ya kadir başkan

  tanım: geleceğin adana büyükşehir belediye başkanıdır. o kadar ki eminim kendisinden ağır adımlarla geliyor gelmekte olan